Václav Brož z Jablonce, který vhazoval své lístky do sběrného místa Budvarka, se stal vítězem podzimní TIP LIGY jabloneckého Deníku 2007. Ve třinácti kolech získal 126 bodů z dvě stě šedesáti možných, což bylo nejvíce ze všech hráčů, a za to bude obdarován DVD rekordérem. Druhé místo a autochladničku získá František Kochánek z Dřevěnky v Plavech, který za vítězem zaostal o pouhé tři body. Mikrovlnnou troubu si odnese Klára Dutková za získaných 117 bodů.
Ceny na čtvrtém, pátém a šestém místě jsou dvě permanentní vstupenky na ligová utkání FK Jablonec 97, a to na tribuny Východ, Západ a Jih. Ty získali čtvrtý Josef Šourek z Tanvaldu, pátá Ivana Ceéová z Plavů a Eva Pokorná z Jablonce. Další dvě ceny určené pro hráče na sedmém a osmém místě jsou permanentní vstupenky na domácí zápasy druholigových hokejistů HC Vlci Jablonec. Ty získají sedmý Zdeněk Červinka z Dřevěnky a Daniel Pokorný z Jablonce. Hráči na 8.– 11. místě Juppe Walter, Michal Beneš a František Kafka dostanou dárek od Pivovaru Rohozec.

Celkem tipovalo 134 žen a 407 mužů

Další ročník oblíbené soutěže TIP LIGA čtenářů jabloneckého Deníku je minulostí. Toho letošního se na Jablonecku zúčastnilo 541 hráčů. Z tohoto počtu bylo 134 žen a 407 mužů.
Tipovat mohli hráči prostřednictvím tištěných kupónů, nebo sms zprávami či prostřednictvím internetu. Celkem bylo za 13 kol do systému zadáno 45 083 kupónů, z toho bylo 4 729 originálních kupónů. Dvě stě šedesát devětkrát byl tiket zadán přes internet a pětaosmdesátkrát pomocí sms.

Dřevěnka vyhrála sto piveček lahodného moku z Rohozce

Dobojováno jest také v soutěži sběrných míst, která je součástí oblíbené TIP LIGY čtenářů jabloneckého Deníku.
Vítězství z podzimní části obhájila Dřevěnka v Plavech, která po dobu trvání třinácti kol nasbírala neuvěřitelných 1486 tiketů. Za to jí patří padesátilitrový sud lahodného moku, který do soutěže věnoval Pivovar Rohozec.
Druhé místo a třicetilitrový sud vybojovala jablonecká Budvarka, ve které se shromáždilo 651 tiketů TIP LIGY.
Třetí příčku obsadila Jiskra Mšeno, ve které tipaři odevzdali 447 lístků.
Konečné pořadí: 1. Dřevěnka Plavy 1486, 2. Budvarka Jablonec 651, 3. Klubovna Jiskry Mšeno 447, 4. Sokolovna Janov 395, 5. Camel Jablonec 308, 6. Fortuna Tanvald 253, 7. U rudých koní Lučany 109, 8. Na stadionu V. Hamry 103, 9. Pivnice U tržnice 6