Lovosice B – Jablonec 28:23 (14:14)

Hosté nastoupili opět výrazně oslabení, sice prohrávali od prvních minut 3:1, ale poté zlepšená obrana a výborný golman Hlinka otočili průběžný stav na 3:5, 6:9 ve 20.minutě. Zejména nejlepší střelec jabloneckých Tomáš Hána, autor 8 branek za poločas, byl k neudržení. Domácím Lovosicím se sice povedlo srovnat ke konci poločasu na 14:14, ale Jablonečtí i v oslabené sestavě předváděli pěknou házenou.

Druhá půle začala opět tlakem hostů a ti se dostali do vedení 17:19. Domácí tým zabral a vrátil se zpět do utkání, zrychlil pohyb, Po špatné střelbě Jablonce se dostaly Lovosice zpět do vedení 23:22, a to ve 20. minutě druhého poločasu. Hostům začaly docházet síly a domácí v pohodě v závěrečné desetiminutovce zvýšili svůj náskok až na 28:23.

Hodnocení trenéra Jablonce Františka Dědečka: "Padesát minut jsme hráli dobře, bohužel, jsme se nevyvarovali chyb při zakončení. Už nás to stálo body minule doma proti Lounům, tentokrát jsme jen během druhého poločasu neproměnili čtyři sedmičky, což ve vyrovnaném utkání rozhoduje. Výborně chytal David Hlinka, obrana fungovala dobře pod vedením Ondry Heinla a Jirky Novotného. V útoku kraloval Tomáš Hána ve spolupráci s Vláďou Šatavou, určitě bylo vidět zlepšení oproti minulému utkání, ale body opět nemáme. Tak to zlomíme v dalším utkání."

Sestava a branky: Hlinka, Chaloupka – Hána 10, Trejbal P. 4, Šatava 2, Heinl 2, Novotný 2, Jandera 1, Skřápek 1, Tomáš 1, Preisler,