TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Brno, - Jehnice 2 :0, - Trnava 2 : 0. Po takovém výkonu postoupily ze skupiny z prvního místa a pokračovaly v dalších utkáních se soupeřkami už v osmifinálové skupině:

TJ Bižuterie Jablonec n. N. - Č. Třebová 1 : 1 ( 24, 20), - Púchov 2 : 0. Kvalitní výkon jim opět přinesl postup do čtvrtfinále z prvního místa. A ve čtvrtfinále opět vyhrály.

Bižuterie Jablonec nad Nisou - VK Madeta České Budějovice 2 : 0.

A pak už přišly boje o medailové pozice a pořadí od prvního do šestého místa. Jablonecká děvčata se dál snažila soupeřky zdolat.

TJ Bižuterie Jablonec n.N. - Trutnov 0 : 2, - Žižkov 0 : 2, - Ostrava 0 : 2

Závěr turnaje zůstal pro Jablonecké bez medailové pozice a přinesl toto pořadí: 1. Trutnov, 2. Přerov , 3. VK KP Brno … 6. TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Trenér jabloneckého týmu Luboš Bednář k účasti na turnaji a jeho průběhu řekl: „Byl to kvalitní antukový turnaj. V zápasech se silnějšími týmy ve skupině o první až šesté místo jsme měli ale nižší kvalitu na přihrávce a také v útoku. Ještě jsme je pak násobili dalšími chybami a nižší kvalitou našeho servisu a obrany na síti a v poli. Celkově jsme tedy předvedli nízkou kvalitu týmového herního výkonu a malé nasazení při obraně v poli."

Sestava: Majorová, Bartůňková, Kozáková, Zajíčková, Hefferová, Bartošová Karolína, libera: Bocheňská, Bartošová Míša, střídala Čermáková.