Gymnázium Dr. Randy Jablonec zvítězilo v kategorii mladších žákyň, mezi mladšími žáky byla druhým týmem ZŠ Liberecká, také z Jablonce, a ve starších žácích byla třetí ZŠ Stráž pod Ralskem. Šesté místo obsadily starší dívky ze ZŠ Jilemnice Komenského, pro něž byla velkým úspěchem už samotná účast ve finále.

Z výkonů žáků z Libereckého kraje v jednotlivých kategoriích vybíráme vítězství ve štafetě mladších dívek na 4×60 m družstva z Jablonce (Vélová, Hoferková, Hanušová, Šikolová) v čase 32,71. Starší žákyně Petra Hniková z Jilemnice vyhrála v běhu na 800 m časem 2:29,22. Mladší žák z Jablonce Martin Černák zvítězil v běhu na 60 metrů (7,99) i na 1000 metrů (3:00,84) a v dálce jej výkonem 521 cm napodobil spolužák Daniel Viktorín.

Potřetí se patronské role finálového klání zhostil atletický pár Kateřina Baďurová a Tomáš Janků. Příští 42. ročník Poháru rozhlasu chystá několik změn v organizaci. Především bude zrušena oddělená soutěž sportovních škol a počet týmů ve finále se zvýší ze šesti na osm družstev.