Na Gigantu bude startovat necelá třicítka jabloneckých atletů. V kategorii juniorů je přihlášeno osm závodníků. Největší ambice na zisk některé z medailí má Roman Kadavý v běhu na 110 m překážek, který obsazuje v průběžných tabulkách druhé místo.

Třetí v tabulkách je kladivář Patrik Danilevič. Ve finálové osmičce by neměli chybět Matěj Koravský na 200 m, Jakub Zajíček na 400 m a Sam Ojo Omorodion v běhu na 400 m překážek. Osm závodníků bude také v kategorii dorostenců. Nejlepší pozice v průběžných tabulkách mají David Novák v hodu kladivem, který je na prvním místě a Richard Hübner v běhu na 800 m na třetím místě tabulek.

Pět závodnic bude bojovat v kategorii dorostenek. Tam je největší kandidátkou na medaili Zuzana Štejfová v hodu kladivem současná druhá nejúspěšnější. V juniorkách je přihlášeno také pět závodnic. Velkou naději na medaili má také trojskokanka Adéla Sochorová, která má současný třetí nejlepší výkon. Další šance na medailové umístění budou mít ve všech kategoriích štafety na 4x100 m a 4x400 m. Tou největší nadějí budou obě juniorské štafety.