Choceň - Malá Skála 2:3 (26:24,14:25,24:26,18:25,11:15)

Od začátku utkání se na palubovce vedl dramatický boj těchto dvou týmů. V prvním setu utkání si své vedení udržoval tým Chocně od samého začátku a udržel jej až do konce setu, Malé Skále se nedařilo na servisu a příjem byl také nejistý.

V druhém setu se ovšem Malá Skála probudila a získala set zpět pro sebe poměrem 14:25. Další set se opět zdramatizoval, když se oba týmy tahaly o každý bod. Malou Skálu znovu trápil jejich vlastní servis a chyby v obraně. Nakonec Choceň opět vyhrála koncovku setu a dostala se do vedení 2:1.

Do následujícího setu trenér Malé Skály Petr Preisler udělal důležité střídání diagonálního hráče, kdy vpusti na hřiště Lukáše Zemana. Čtvrtý set se vedl v duchu druhého a stavem 18:25 Malá Skála srovnává na 2:2.

Rozhodující set ze začátku nabídl nekompromisní souboj o každý bod, ovšem s koncentrovanou hrou a vedením kapitána Martina Maříka se týmu Malé Skály podařilo získat rozhodující set poměrem 15:11.

Sestava – Preisler, Holubec, Mařík, Pastuch, Macháč, Kovář a libero Folprecht

Střídali – Novák, Anděl, Zeman a Bukovjan

Choceň - Malá Skála 1:3 (23:25,25:19,25:27,16:25)

Druhý zápas byl znovu napínavý a dramatický. Obě družstva se snažila vybojovat každý set až do posledního míče. S konečným výsledkem je jasné, že každý set nebyl pro fanoušky se slabším srdcem. První set se odstartoval s oběma týmy hrajícími na dobré úrovni, začátek setu si suverénně držela Malá Skála, která však nechala Choceň dohnat 6-ti bodový náskok a set se rozhodl až v úplném závěru těsným výsledkem 23:25.

Choceň ovšem nechtěla ustoupit a odpověděla silným výkonem v druhém setu, kde se ji podařilo vyrovnat skóre na 1:1. Malá Skála se stále trápila svým vlastním servisem a třetí set přinesl ještě větší napětí než sety předchozí. Oba týmy bojovaly o každý bod. Choceň ukázala svou bojovnost, ale tentokrát to byla Malá Skála, kdo si připsal závěr setu, což ji poslalo do vedení 2:1.

Poslední set byl rozhodující pro oba týmy. Choceň se snažila vrátit do hry, ale Malá Skála byla neoblomná. S úžasnou obranou a silným útokem si Malá Skála rychle vybudovala náskok a nakonec získala set i zápas s konečným výsledkem 16:25.

Po utkání prohlásil kapitán Malé Skály: "Jsme velmi šťastní z tohoto vítězství. Byl to skvělý výkon celého týmu, který ukázal svou sílu a odhodlání. Choceň hrála skvěle a byla to pro nás náročná bitva. Teď se musíme soustředit na další zápasy a pokračovat ve stejném duchu."

Sestava – Novák, Anděl, Mařík, Zeman, Macháč, Kovář a libero Bukovjan

Střídali – Preisler, Holubec, Pastuch a Folprecht