Více jak dvě stovky mladých sportovců změří své síly ve fotbale a házené, kde budou startovat chlapci a děvčata, pak ve volejbale a basketbale. Nejen sportovní program zajistili pořadatelé z Okresního svazu tělovýchovy a Městského úřadu v Jablonci, ale i závěrečné sobotní vyhlášení vítězů a diskotéku v restauraci na Střelnici.

Městská sportovní hala bude v sobotu od 9 hodin svědkem bojů družstev jednotlivých měst ve volejbale, kde za Jablonec budou bojovat děvčata z Jiskry Tanvald a v basketbale, když hájit domácí barvy bude tým Tělovýchovné jednoty Bižuterie.

Fotbalová klání budou sehrána na hřišti v areálu fotbalové akademie FK BAUMIT ve Mšeně a za Jablonec budou bojovat žáci ročníku narození 1995 z FK BAUMIT Jablonec.

Házenkáři z Tělovýchovné jednoty Elektro–Praga Jablonec budou organizačně zajišťovat turnaj na svém hřišti v Jabloneckých Pasekách, ale v případě nepříznivého počasí je připravena varianta s přesunem do smržovské sportovní haly.

Samozřejmě žáci tohoto oddílu budou reprezentovat rodné město Jablonec. Partnerská města se v pořádání těchto her střídají a již nyní se připravují na příští rok, kdy bude hostitelem polská Jelenia Gora.