Jablonec – Náchod B 33:28 (17:14)


První utkání bývají především na sehrání. A to se potvrdilo i v zápase s Náchodem. Jablonečtí vstoupili do utkání s menší koncentrací a soupeř toho od prvních minut využíval.

Domácím nefungoval střed obrany, kudy padalo nejvíce branek, brankář Frýda to měl složité, když většina branek šla z prostoru kolem osmi metrů a jablonecké střelce naopak lapal náchodský brankář.

„Za stavu 8:11 pro hosty se hra rázem změnila, brankář Chaloupka předvedl několik pěkných zákroků a naše obrana se soustředila na nejlepšího hráče hostí Cvejna. Do poločasu jsme výsledek otočili a na 17:14,“ popsal průběh zápasu trenér domácích František Dědeček.

V druhé půli Jablonečtí pokračovali ve zlepšeném výkonu, do hry se dostali i střídající hráči, konečný výsledek 33:28, je odpovídající. „Střelecky se opět výrazně prosadil Patrik Trejbal, další hráči se o branky rovnoměrně podělili,“ dodal trenér.

V dalším střetnutí Jablonečtí zajíždí již tuto sobotu 23. září do Loun.

Sestava a branky : Chaloupka, Frýda – Patrik Trejbal 10, Krčka 5, Tomáš 3, Žák 3, Svoboda S. 3, Hartig 3, Trejbal Daniel 2, Heinl 1, Jandera 2, Smrček 1.