Loňského ročníku se zúčastnilo 53 vystavovatelů a na jejich nabídky se přišlo během dne podívat více jak šest tisícovek návštěvníků.

Také v letošním roce se na veletrhu představí společnosti nabízející sportovní oděvy či vybavení, doplňky stravy nebo sportovní zážitky, sportovní centra s nejrůznějšími možnostmi trávení volného času a také sportovní oddíly a kluby, které budou se začátkem nového školního roku nabírat nové členy do svých řad, od dětí až po dospělé.

Připraven bude také bohatý doprovodný program v celém areálu Tipsport areny, který bude zahrnovat mimo jiné i řadu sportovních exhibic či show a také možnost vyzkoušet si sportoviště v areálu.

Představí se kulturisté z Fit centra U Pešků, fotbal free style, karate, aerobik, trampolínisté, basketbaloví Kondoři, kickboxeři z BFC, stolní renisté SKST, taneční skupina Takt, Vem camará capoeira a mnoho dalších. To vše od začne od 10 hodin. Od 13.50 začne na ledové ploše zápas žáků Bílých Tygrů, ve 14.15 bude patřit plocha krasobruslařům z BK Variace a krátce nato se odehraje utkání HC Olymp – HC Benátky.

V rámci sportovního veletrhu se uskuteční v 11 hodin slavnostní otevření in-line dráhy a nově zrekonstruované tribuny atletického stadionu.
Jsou připraveny autogramiády – od 12.30 hokejoví Bílí Tygři, od 13.10 fotbalisté FC Slovan Liberec a od 13.40 lyžařští reprezentanti v čele s Lukášem Bauerem.

Návštěvníci se mohou zúčastnit nejrůznějších soutěží a aktivit.

Pro soutěživé tak bude připraveno testování a vyzkoušení kolečkových bruslí Powerslide (Fitnes, Nordic, Speed race) a koloběžek či dovednostní soutěž pro děti na kolečkových bruslích nebo na koloběžkách.