Sokol Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0:3 (-12, 19, -12)

První zápas trval jednašedesát minut a řídil ho před padesáti diváky rozhodčí Šámal.

Děvčata podala, podle slov svého trenéra, kvalitní výkon podložený stabilitou na přihrávce a důrazným útokem. „Dominoval i náš servis a blok. Pochvala za koncentrovaný výkon ve všech třech setech," zhodnotil výkon svých svěřenkyň Luboš Bednář.

Sestava: Majorová, Bartůňková, Bartošová Karolína, Zajíčková, Králová, Adamcová, libero Bartošová Míša, střídala Čermáková

TJ Sokol Pardubice - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1:3 ( 20, 17, 12- 13)

Ve druhém utkání, které řídil stejný sudí devětasedmdesát minut, podala jablonecká sestava opět kvalitní výkon, a to v prvním i druhém setu. „Výpadek na útoku a na přihrávce ve třetím setu znamenal pro čtvrtý set změnu v sestavě a návrat ke kvalitnímu výkonu, a to hlavně na podání a v obraně na síti spolu s využitím bodových situací," uvedl ke změně trenér.

Pochválil své svěřenkyně za zisk šesti bodů, které jim vylepší postavení v tabulce a za dobrou hru v obou zápasech. „Příští týden hrajeme 15. října v sobotu od 9 a 13 hodin v městské sportovní hale v Jablonci dva zápasy s týmem Náchoda. V tabulce máme po šesti utkáních osm bodů a sety 18 2. Zveme všechny domácí příznivce volejbalu," vzkazuje Jabloneckým trenér Bednář.