S výjimkou prvních pěti minut byli sice ve vedení, ale domácím se v předposlední minutě podařilo vyrovnat 76:76.
O dvoubodové výhře proměněním trestných hodů v závěru rozhodl starosta Janova Daniel David. Naopak tanvaldské Sebě se závěr nevydařil ke spokojenosti domácích hráčů. Ti téměř po celý duel tahali za kratší provaz a rovněž zhruba sto vteřin před koncem snížili na 67:68, ale v závěru hosté taktéž šestkami rozhodli o exportu bodů do Liberce.

Další utkání kola postavilo proti sobě týmy, které věkově dělí rozdíl minimálně jedné generace. A to rozhodlo o vysoké výhře Jizerských Draků nad béčkem Bižuterie.

Výsledky: SK Liberec – Bižuterie A 77:79. Body Bižuterie A: Čmejrek 23, Šisler 14, David 13. SEBA Tanvald – VSK Liberec BX 67:73. Body Tanvaldu: Kozák 20, Salaba 13, Černý 11. Bižuterie B – Preciosa Jizerští Draci 57:96. Body Bižuterie B: Patsch 21, Beck 11, Holec 10 – Draci: Břicháček 30, Janovicz 25, Fischer 17.