SK Prosek Praha – VK Malá Skála 1:3 (21,-21,-22,-12)

První set kvůli nevynuceným chybám vyhráli domácí. Druhý set však Maloskalští začali lépe a díky tomu si drželi celý set náskok a druhý set vyhrávají s náskokem čtyř bodů.

„Začali jsme hrát svoji hru, zlepšili příjem i útok a zejména díky tomu jsme vyhráli druhý set,“ konstatoval David Anděl. Třetí set byl o něco zajímavější, hostující libero nesouhlasilo s výrokem rozhodčího, který již před zápasem upozorňoval, že se nebude bát rozehrát karetní mariáš a dostalo žlutou kartu.

Následovalo další vysvětlování situace, které vyústilo dalšími kartami. Zbytek setu musel odehrát nerozehraný Vronský, takže to pro něj nebylo jednoduché okamžitě naskočit do hry. Naštěstí ani taková situace Maloskalské nerozhodila a pohlídali si vedení v setu a i celkové vítězství v zápase 3:1. Sestava – Preisler, Holubec, Mařík, Pastuch, Macháč, Kovář a libero FolprechtStřídali – Novák, Melich, Hořák, Vacík, Anděl a Vronský

SK Prosek Praha – VK Malá Skála 3:2 (-20,-21,9,20,12)

Do druhého zápasu nastoupilo družstvo Malé Skály v mírně pozměněné sestavě. Ze začátku se dařilo a úspěšně vyhráli první dva sety. V následujících setech však polevili na příjmu, útoku i servisu. Nedařilo se takřka nic. Vytvořilo se hodně nevynucených chyb a tím dokázal soupeř z Proseku naskočit do sedla.

I přes veškerou snahu se Maloskalským nepovedlo dohnat bodovou ztrátu, ani napravit chyby na příjmu a na útoku. Druhý zápas končí vítězstvím Proseku Praha po pětisetové bitvě 3:2.