Ovšem premiéra se Jablonci nepovedla a oba zápasy prohrál shodně 1 : 3, i když v obou případech vyhrál úvodní sadu.

Bižuterie – VSK Staré Město 1:3 (24, -21, -21, -22).
V souboji dvou zkušených týmů bylo předem jasné, že rozhodne méně nevynucených chyb či pestrost hry na síti. Domácí vstoupili do bojů nadějně vedením 4:1 a vzápětí 7:3, ale hosté poprvé vyrovnali na 12:12. Nedorozumění Horčičky s Burianem odstartovalo minisérii pro hosty, ale tříbodovou ztrátu se podařilo srovnat v koncovce na 22:22, ale následně měli hosté dva mečboly. Rozhodly útoky na síti – Peníška a Vodvárka bodovali a hosté dvakrát smečovali mimo, což vedlo k výhře 26:24.

Další dva sety měly podobný průběh se stejným skóre v závěru 21:25, když domácí tahali od začátků setů za kratší konec. Někdy útoky mladých jabloneckých smečařů skončily totiž buď ránou v poli nebo, to častěji, na blocích či vedle. Do čtvrtého setu nastoupil na rozehru Procházka, který vystřídal Vytisku, ale zmatek do řad hostí to přineslo jen do stavu 21:21, kdy hosté lépe zvládli koncovku zápasu a po vyrovnaném boji vyhráli.

Sestava: Burian, Vytiska, Vodvárka, Žáček, Vlček, Peníška, libero Horčička, střídal Procházka i Střížík.

Bižuterie – Tatran Poštorná 1:3 (23, -22, -21, ––16).
Druhé utkání se hrálo v hale v Podhorské ulici, přestože bylo předem jasné, že akce v městské hale skončí ještě dvě hodiny před plánovaným začátkem, ale úřednický šiml řádil. A tak obě družstva nastoupila vlastně v cizím prostředí.

Zápas měl podobný průběh jako páteční, Bižuterie první set vyhrála, ale od druhého setu převzali taktovku mladší hosté a hlavně zásluhou velmi dobré hry na síti a skvělého nahrávače si z Jablonce odvezli zasloužené vítězství. Domácí oproti předcházejícímu zápasu poslali na hřiště již od začátku nahrávače Procházku a blokaře Střižíka, což však stačilo jen k výhře v úvodním setu. Ve druhém setu od stavu 10:8 se začal vývoj obracet a nepomohly ani změny nahrávačů Procházka – Vytiska či zapojení M. Šéna do hry.

Sestava: Burian, Vodvárka, Peníška, Střižík, Vlček, Procházka – libero Horčička, střídali Vytiska, M. Šén.