Bižuterie – St. Město 2:3 (20, 19, - 22, - 19, - 9).
Po vyhraných prvních dvou setech to rozhodně nevypadalo, že by se mohla opakovat pětisetová bitva z prvního vzájemného mače. Ovšem opak byl pravdou. Zlom nastal ve třetím dějství, když tým Bižuterie nezvládl koncovku a set jim proklouzl doslova mezi prsty. Počátek čtvrtého setu ještě nenaznačoval obrátku ve vývoji zápasu, ten nastal za stavu 11:10, kdy se nepodařilo dvakrát bodovat Střižíkovi a následně hosté vystavěli třikrát úspěšný blok, eliminovali dosud úspěšného smečaře Vodvárku a v tu ránu byl stav 12:18. Šanci na vyrovnání poměru setů již si zkušení hosté nenechali vzít. Po prohraném čtvrtém setu padla na domácí deka a hosté obrat dokonali. Sestava: Vytiska, Vodvárka, Střižík, P. Šén, Vlček, Peníška – Horčička.

Bižuterie – Havířov 3:0 (18, 21, 21).
Jablonečtí borci konečně dokázali, že jejich výsledky, kdy atakovali pátou příčku, nebyly náhodné a o účast v play off přišli některými nečekanými neúspěchy v domácím prostředí.
„V sobotu jsme hráli velmi dobře ve všech herních činnostech, v pátek jsme si prohráli vlastními chybami. Na play off to již nevyjde, ale vypadá to na deváté místo, které by přineslo za soupeře v play down nejslabšího soupeře ligy Jiskru Havlíčkův Brod, ale v případném boji na dvě výhry je nesmíme podcenit,“ hodnotil vyhlídky jabloneckých volejbalistů trenér Petr Vytiska. Sestava: Procházka, Vodvárka, Střižík, P. Šén, Vlček, Peníška – libero Horčička.