Celkem bude předáno 40 ocenění v sedmi kategoriích: Jednotlivci dospělí, Jednotlivci mládež, Kolektiv dospělých, Kolektiv mládeže, Krajánek okresu, Handicapovaný sportovec a Trenér roku. Navíc bude oznámen nový člen okresní sportovní Síně slávy.

Nominace vycházely v našem Deníku od 10. prosince do 6. ledna a zaslané kupony od čtenářů spolu s kupony zástupců tělovýchovných jednot, sponzorů, představitelů měst a obcí a sportovních novinářů rozhodly o titulech pro nejúspěšnější sportovce.

Pět nejlepších v každé kategorii, kromě Síně slávy, bude postupovat do krajského kola, které bude vyhlášeno 25. března v Liberci.

V bohatém kulturním programu vystoupí například zpěvačky Ilona Csáková a Marcela Holanová, s biketrialovou show se představí Tomáš Zedek a chybět nebudou ani zajímavá taneční vystoupení.

Vyhlašovatelem ankety je jablonecký Deník, město Jablonec nad Nisou a Okresní sportovní a tělovýchovné sdružení ČSTV. Slavnostním večerem bude provázet osvědčená moderátorská dvojice Radek Šilhan (sportovní komentátor televize Prima) a Gábina Partyšová.

Už zítra se dozvíte v jabloneckém Deníku vítěze jednotlivých kategorií, podrobnostem ze slavnostního vyhlášení a kompletním výsledkům pak bude věnována celá čtvrteční okresní sportovní strana.

Posledních několik lístků na slavnostní galavečer je stále k dispozici k vyzvednutí v redakci jabloneckého Deníku v Podhorské ulici.