FUTSAL:
Liberecký krajský přebor:
Nerrox Jablonec - York 8:2 (3:1), Legnex Jablonec - ALFA Jablonec B 9:7 (2:4), Lafa bez distancovaných hráčů Pavla Vrabce a kamila Krejčíka sehrála derby s torzem hráčů, domácí tak svému soku vrátili porážku z úvodního vzájmeného duelu. Branky: Řeháček Jan 6, Hübner Jan, Bursa Pavel, Kubát Kamil - Rác Michal 3, Novotný Petr 2, Chlomek Martin, Pszyk Lukáš; ŽK: Lumnitzer Zdeněk - Pszyk Lukáš, F.A.Zole RKC 7:3 (2:1), Démoni Slavia B 7:2 (5:0), Alex Greens 11:6 (7:3), Mapa B Prašivky 8:5 (5:5).
1. ALFA B 20 17 0 3 161: 94 51
2. F.A.Zole 19 13 2 4 114: 70 41
3. Démoni 18 13 2 3 108: 75 41
4. Alex 19 13 1 5 125: 79 40
5. Nerrox 18 11 3 4 111: 77 36
6. Slavia B 17 11 1 5 144: 99 34
7. Greens 19 8 0 11 105:132 24
8. Mapa B 20 7 0 13 128:137 21
9. Dalmach B 19 5 3 11 85:108 18
10. Legnex 19 6 0 13 127:179 18
11. Prašivky 18 4 2 12 89:140 14
12. RKC 19 3 2 14 87:130 11
13. York 19 3 0 16 91:155 9

VOLEJBAL
Krajský přebor žen
25. a 26. kolo:
TJ Jablonex Jablonec n. N. – TJ Rumburk 3:1 a 0:3, TJ Sokol Tesla Stráž n. N. – TJ Jiskra Nový Bor 3:0 a 0:3, TJ Lokomotiva Liberec B – TJ Spartak Rokytnice 3:0 a 3:0, SK ToRiK Doksy – TJ Turnov 3:2 a 1:3, TJ Bižuterie Jablonec n. N. – TJ Sokol ŽBS Železný Brod 3:1 a 3:2.
1. Loko Liberec B 26 23  3 74:19 49
2. Rumburk 26 23  3 71:19 49
3. Nový Bor 24 16  8 57:36 40
4. Železný Brod 26 12 14 47:53 38
5. Rokytnice n. J. 26 12 14 44:54 38
6. Biž. Jablonec 26 11 15 40:54 37
7. Jabl. Jablonec 24 12 12 45:43 36
8. Stráž n. N. 24 11 13 45:46 35
9. Turnov 26  5 21 31:67 31
10. Doksy 24  1 23  8:71 25

STOLNÍ TENIS
Krajský přebor 1. třídy
Výsledky: 19. kolo: Sokol Turnov A – TTC PS Lomnice n. P. B 14:4, Spartak Rokytnice – Sokol Turnov B 6:12, SKST Cvikov – Loko Česká Lípa C 10:8, TJ Doksy/ Mimoň – Jiskra Nový Bor B 7:11, Spartak Chrastava – Bižuterie Jablonec D 10:8, SKST Liberec G – Loko Depo Liberec 3:15. 20. kolo: Sokol Turnov A – Sokol Turnov B 13:5, Spartak Rokytnice – TTC PS Lomnice n. P. B 14:4, SKST Cvikov – Jiskra Nový Bor B 1:17, TJ Doksy/ Mimoň – Loko Česká Lípa C 8:10, Spartak Chrastava – Loko Depo Liberec 4:14, SKST Liberec G – Bižuterie Jablonec D 15:3.
1. Loko Liberec 19  17  0   2  263:79   53
2. SKST Liberec G 19  16  1   2  217:125  52
3. Nový Bor B 19  13  2   4  221:121  47
4. Turnov B 19  11  3   5  182:160  44
5. Turnov A 19  11  0   8  188:154  41
6. Česká Lípa C 19  10  2   7  165:177  41
7. Cvikov 19   7 4   8  156:186  37
8. Rokytnice 19   7  2  10  150:192  35
9. Lomnice B 19   4  4  11  137:205  31
10. D./ Mimoň 19   2  4  13  148:194  27
11. Chrastava A 19   3  0  16  105:237 25
12. Biž. Jablonec D 19   2  0  17  120:222  23
Okresní přebor I. třídy:
Výsledky: 20. kolo:
Sokol ŽBS Železný Brod C - Bižuterie Jablonec n. N. F 9:9, Sokol Mukařov A - Sokol Bratříkov C 13:5, Sokol Loužnice A - SK Jiřetín A 8:10, Spartak Rychnov A - Sokol ŽBS Železný Brod B 9:9, SK Břízky A - Spartak Rychnov B 9:9, Sokol Bratříkov B - Sokol Koberovy 9:9, Jiskra Tanvald C - SK Břízky B 13:5, 21. kolo: Jiskra Tanvald C - Sokol ŽBS Železný Brod C 8:10, SK Břízky B - Sokol Bratříkov B 7:11, Sokol Koberovy - SK Břízky A 8:10, Spartak Rychnov B - Spartak Rychnov A 13:5, Sokol ŽBS Železný Brod B - Sokol Loužnice A 12:6, SK Jiřetín A - Sokol Mukařov A 14:4, Sokol Bratříkov C - Bižuterie Jablonec n. N. F 5:13.
1. Ž. Brod B 21 16 2 3 0 260:118 55
2. Jiřetín A 21 15 4 2 0 231:147 55
3. Mukařov A 21 14 3 4 0 224:154 52
4. Rychnov B 21 13 3 5 0 213:165 50
5. Bratříkov B 21 12 4 5 0 216:162 49
6. Ž. Brod C 21 11 5 5 0 203:174 48
7. Břízky A 21 11 1 9 0 191:187 44
8. Loužnice A 21 9 4 8 0 203:175 43
9. Bižuterie F 21 6 6 9 0 199:179 39
10. Rychnov A 21 6 6 9 0 183:195 39
11. Bratříkov C 21 7 0 14 0 161:217 35
12. Tanvald C 21 3 2 16 0 121:257 29
13. Koberovy 21 3 1 17 0 138:240 28
14. Břízky B 21 0 1 20 0 102:275 22
Okresní přebor II. třída:
Výsledky: 20. kolo:
Jiskra Tanvald E - Jiskra Tanvald F 14:4, Sokol Mukařov B - turbo - Bižuterie Jablonec n. N. G 9:9, Sokol Loužnice B - SK Břízky C 17:1, Autobrzdy Jablonec n. N. - Jiskra Tanvald D 4:14, SK Jiřetín B - Sokol Bratříkov D 6:12, Bižuterie Jablonec n. N. H - Spartak Rychnov C 0:18, Sokol Jílové - Sokol Mukařov C 18:0, 21. kolo: Sokol Jílové - Jiskra Tanvald E 9:9, Sokol Mukařov C - Bižuterie Jablonec n. N. H 10:8, Spartak Rychnov C - SK Jiřetín B 15:3, Sokol Bratříkov D - Autobrzdy Jablonec n. N. 15:3, Jiskra Tanvald D - Sokol Loužnice B 10:8, SK Břízky C - Sokol Mukařov B - turbo 4:14, Bižuterie Jablonec n. N. G - Jiskra Tanvald F 16:2
1. Rychnov C 21 20 1 0 0 310: 68 62
2. Bratříkov D 21 18 2 1 0 293: 85 59
3. Tanvald D 21 15 2 4 0 273:105 53
4. Mukařov B 21 14 2 5 0 255:123 51
5. Jiřetín B 21 13 1 7 0 234:144 48
6. Autobrzdy 21 12 1 8 0 225:153 46
7. Bižuterie G 21 12 1 8 0 222:156 46
8. Loužnice B 21 11 2 8 0 231:147 45
9. Jílové 21 7 2 12 0 151:227 37
10. Břízky C 21 7 1 13 0 152:226 36
11. Tanvald E 21 4 2 15 0 126:252 31
12. Tanvald F 21 2 0 19 0 62:316 25
13. Bižuterie H 21 2 0 19 0 58:320 25
14. Mukařov C 21 1 1 19 0 54:324 24