Bižuterie – Jičín 99:51 (49:21)
V posledních kolech nastupují jablonecké hráčky v plné sestavě, a tak chtěly domácí zápas odehrát ve vysokém tempu, což se jim v úvodu příliš nepodařilo. Ve čtvrté minutě prohrávaly 4:11, což bylo signálem pro trenéry pro oddechový čas, při kterém domluva a přechod na presing pomohly k neuvěřitelné šňůře 22:0 a jasnému vedení, které ještě do půle narostlo na téměř třicet bodů. V dalším průběhu již jablonecké hráčky náskok kontrolovaly a připravovaly si závěrečný finiš k dosažení magické stovky. Bohužel, v poslední vteřině se střela nejlepší domácí střelkyně Terezy Prouzové vykutálela z obroučky, a tak soupeř zůstal neoblíbené stovky ušetřen.

Body Bižuterie: Prouzová 34, Polmanová 12, Prchalová 11, Jaceňková 10, Kalinová 10, Nedvídková 9, Císařová 5, Koubová 4, Hozdová 2, Kosová 2.

Jičín - Bižuterie 78:87 (34:47)

K odvetě do Jičína jela Bižuterie s cílem zakončit sezónu vítězstvím. Na palubovce, kde se jim tradičně příliš nedaří, odehrály v prvním poločase jablonecké basketbalistky solidní partii bez větších výpadků a v jejím průběhu si stále udržovaly mírný náskok. V průběhu třetí čtvrtiny začali úřadovat rozhodčí, kteří všechny sporné situace posuzovali ve prospěch domácích. Hostující děvčata se tím nechala poněkud rozhodit, do jejich hry se vnesla nervozita a začaly se kupit chyby, což domácí využili ke vstřelení tří trojek během dvou minut a ujmout se pětibodového vedení. V závěru zápasu se však hráčky Bižuterie zdravě naštvaly, naprosto se soustředily na svůj výkon a domácí již téměř k ničemu nepustily, čímž si vybojovaly zasloužené devítibodové vítězství.

Sestava a body: Prouzová 24, Císařová 16, Jaceňková 12, Hozdová 10, Nedvídková 10, Kalinová 7, Koubová 5, Polmanová 3, Kosová, Kultová.