„Dopolední i odpolední volejbal odpovídal postavení obou mužstev v tabulce, přesto tým hostí byl bojovnější a šel za svým důležitým vítězstvím s větší chutí a odhodláním,“ sdělil hrající manažer Brodu Vladimír Zajíček.

Brodští v prvním zápase bojovali, ale rozhodující set přes velkou snahu prohráli. Ve druhém už byl soupeř o něco lepší. „Řešíme stále problémy na smeči a na příjmu. Prostě už v našich letech na hráče výrazně mladší, fyzicky nestačíme a jen zkušenost k vítězství nestačí,“ je si vědom kapitán týmu Petr Šácha.

„Našim „plajerům“ nelze nic vyčítat, to by v tuto chvíli bylo hodně laciné. Tým odehrál to, na co v současné době měl a důležité je pro nás poznání, že i když s sebou vlečeme balvan porážek, držíme relativně „pohromadě“ a máme chuť ve druhé polovině bojovat o udržení,“ věří manažer Zajíček.

Sestava 1. zápas: Dupač, Hrubeš, Kubeš, Ruckensteiner, Havel, Jakubíček, Libor Pech, střídali: Šácha, Prokop. 2. zápas: Prokop, Šácha, Kubeš, Havel, Jakubíček, Hrubeš, libero: Pech. střídali: Kukla, Ruckensteiner, Vojta.