Kladno - Bižuterie 80:53 (24:8, 44:21, 62:37).
Bižuterie nebyla kompletní a hrála s vědomím, že může pouze překvapit. Soupeřky byly zkušenější a od prvních minut byly na palubovce lepší. Uplatňovaly tvrdou obranu, se kterou měly Jablonečanky problémy. Kladno po první čtvrtině vedlo téměř o dvacet bodů a svůj náskok zvyšovalo. Bižuterie zpřesnila obranu a zlepšila se ve střelbě a náskok domácího celku stáhla pod 20 bodů. Více však domácí hráčky nepovolily a zkušeně si pohlídaly jasné vítězství.

Sestava a body: Jaceňková 11, Rejnartová 10, Lehká 9, Císařová 7, Nedvídková 5, Polmanová 4, Samcová 4, Hozdová 3, Kultová

Sokolov - Bižuterie 71:58 (21:23, 35:35, 53:47).
V Sokolově čekal Jablonečanky mladý a běhavý soupeř, využívající i pendlů z extraligového týmu žen Karlových Varů. Bižuterii se první část zápasu skvěle vydařila. Slušná obrana vytvářela možnosti útoku do nepostavené obrany, a tak se stále v průběhu prvního poločasu dařilo držet mírný náskok a naději na překvapivé vítězství. Ve třetí čtvrtině domácí zlepšili obranu, hosté zkazili několik přihrávek, ani střelba nebyla nejpřesnější a tak po třech čtvrtinách vedl domácí tým o šest bodů. Snaha hostí o zvrat v zápase vzala hned na počátku poslední části hry za své. Hráčky Sokolova v této části hry prakticky neminuly koš a jejich náskok narostl na 17 bodů. Zvýšený tlak hostí v závěru pak přinesl již zkorigování výsledku.

Sestava a body: Samcová 12, Nedvídková 11, Lehká 10, Polmanová 9, Rejnartová 9, Jaceňková 5, Císařová 2, Hozdová, Kultová.