Po čtrnáctidenní pauze odjel starší dorost k utkání do Třeboně. „Bohužel po přípravě kdy jsme si mysleli, že odjedeme v plné síle, došlo k řadě onemocnění a školních povinností, která mužstvo natolik oslabila, že odjelo v osmi hráčích. To byla chyba, neboť soupeř svým umístěním též na konci tabulky dával naději na zisk nějakého toho bodu," řekl trenér dorostenců Miroslav Kaňka.

Hned od prvních minut bylo vidět, že by Jablonec mohl uhrát slibný výsledek. Skóre se do 15. minuty měnilo střídavě na stranu domácích a hostů. O tři minuty později už ELP dokázalo utéci na rozdíl tří branek. Bohužel poté soupeř vyrovnal a dokonce šel do tříbrankového vedení, které ovšem nadějní hráči Jablonce do srovnali na 13:13. Následovalo několik sporných momentů, které rozhodčí posoudili jako nedovolené a soupeř si vybojoval pěti brankový náskok do druhého poločasu.

„Ten byl už jen o tom, kdy se rozhodnou rozhodčí poslat některého našeho hráče předčasně do kabiny, neboť do 36. minuty měli naši tři hráči dva dvouminutové tresty. Oporu mužstva Radostu jsme raději již na hřiště nepouštěli, aby nedošlo ke zbytečnému zranění," dodal jablonecký kouč.

V poslední minutě nakonec k vyloučení opravdu došlo, a to když Klinger neudržel nervy. Soupeře přistrčil zezadu při obraném zákroku. I tak realizační tým hodnotil výkon hráčů jako velmi bojovný. V domácích zápasech, které zbývá odehrát do konce podzimní části, potom doufají v plný počet bodů. Nejlepší střelcem týmu se v Třeboni stal Radosta a to i přes výrazně kratší hrací dobu.

Rozhodčí: Hosnedl, Kahoun.

Sestava ELP Jablonec: Šedivka, Jandera (4), Svoboda (1), Vraný (4), Kaňka (1), Klinger (5), Radosta (6), Hejduk(2).