„Roušky jsou nedostatkovým zbožím, proto bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří nám je nosí a darují. Díky iniciativě našich zaměstnanců, brigádníků, různých spolků, městských samospráv a dalších institucí jsme mohli vybavit prakticky veškerý personál v našich prodejních,“ řekl Michal Pavelka, ředitel pro operativu obchodů Albert.

Obchody Albert jsou podle jeho slov vděčné všem spolkům, jednotlivcům i vlastním zaměstnancům za nabídnuté ústenky a velmi si cení také pomoci od Libereckého kraje, který poskytl respirátory. V aktuální těžké situaci pomáhají právě i kraje a města.

„Liberecký kraj nám daroval sto kusů nedostatkových respirátorů, které obratem putovaly do hypermarketu v Liberci. Za tuto pomoc velice děkuji hejtmanovi kraje Martinovi Půtovi,“ uvedl Michal Pavelka.

Roušky jim nosí také zákazníci a zástupci místních komunit.

„Je to pro nás obrovská podpora, protože respirátory a roušky nejsou k sehnání. Teprve v těchto dnech postupně dostáváme zásilky zboží z asijských zemí, které jsme objednali před několika týdny,“ dodal k situaci Michal Pavelka.