Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Komín padne na výročí okupace: Komunistický symbol už nebude zakrývat baziliku.
Potok dosáhl dvousetleté povodně: Bleskové povodně způsobily v obci Šišma škody za desítky milionů korun.
Rozhodnutí Evropské komise: Uvedla, že vzhledem k vývoji maďarského předsednictví plánuje bojkotovat neformální schůzky ministrů.
Vesmírné žně v Brně: Na Space Mission slavili výročí přistání na Měsíci. Policie zná viníka nehody: Od tragické smrti hasiče Zdeňka Hejduka uplynul rok. Cizinec prchal přes hranice: Havaroval v Mikulově. Policie ho hlídá v nemocnici. Na Matyldě se zřejmě utopil malý chlapec: V současné době po pohřešovaném pátrají hasiči ze člunu, na cestě jsou potápěči policistů i hasičů.
Ve Wisconsinu začal sjezd republikánů: Formálně potvrdí Donalda Trumpa jako kandidáta na prezidenta. Také se čeká oznámení kandidáta na viceprezidenta.
Tragická nehoda u Seče: Zemřel při ní řidič osobního auta.
Replika Eiffelovy věže je u jezera Most: Bude dominantou Olympijského festivalu.
Nová kolektivní smlouva zemědělců s odbory: Od července zvýší minimální mzdové tarify o 6,5 % u měsíčních tarifů a o 6,9 % u hodinových tarifů.
Nominace na Davis Cup: Jsou v ní Lehečka, Macháč, Menšík, Pavlásek a Kopřiva.
Zemědělci sklidili 13,45 % obilnin: Žně začaly ve všech krajích.
Pokaždé přišel o peníze: Muž dvakrát podlehl reklamě na internetu. Dívka na Hondě srazila srnu: Zvíře nepřežilo, motorkářka vyvázla bez zranění.
Petr Pavel přijme ukrajinského premiéra Šmyhala: Stane se tak v úterý na Pražském hradě. Vlády obou zemí budou společně zasedat v Praze.
Odpolední drama v České Lípě: Hořící auto vyděsilo místní. Příčinou požáru byla pravděpodobně technická závada. Z opuštěného hřbitova je unikátní park: Aš se pyšní nominací na prestižní cenu.
Americká soudkyně zamítla obžalobu Trumpa: Konkrétně z nepovoleného nakládání s vládními dokumenty. Zvláštní vyšetřovatel Smith byl podle ní jmenován nezákonně.
Tragická nehoda u Veselí nad Lužnicí: Motorkář nepřežil střet s kamionem. Tah do Třeboně stojí, podle policie bude provoz omezen několik hodin.
Budoucí mírový summit: Ruští představitelé by se jej měli zúčastnit, řekl Zelenskyj. Podle AFP je to poprvé, co prezident účast Ruska podpořil.
Sprcha pro opeřence: Bošovičtí papoušci baví návštěvníky vodními hrátkami.
Firmě Vodňanská drůbež z Agrofertu loni klesl zisk: Meziročně o 58,6 pct na 151,86 mil. Kč. Nižší byly i tržby o 1,8 pct, klesly na 6,82 miliardy korun.
Sázky na fotbalové Euro: Byly za zhruba čtyři miliardy korun, překonaly rekordní MS v Kataru.
Tragické léto: Při koupání v přírodě se na Mělnicku utopili už dva lidé.