Milí čtenáři,

v této soutěži můžete týden co týden dávat hlasy malým školákům, kteří bojují o vaše sympatie. Každý týden na tomto místě můžete hlasovat pro novou skupinu žáčků. Na konci každé týdenní soutěže školáček, který získal absolutně nejvyšší počet hlasů, postoupí do celostátního finále. Tam se o vaše sympatie utká s dalšími malými vítězi anket z různých koutů republiky. A vítěz tohoto celostátního klání vyhraje originální titul Školák Deníku. Zároveň od partnera naší akce dostane hodnotné ceny, které mu doručíme. 

Tereza Gruntová, 1. třída, Malé Přílepy
Šesté kolo výzvy s anketou: Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku

Fotografii, jméno, bydliště a třídu školáka posílejte na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.Zapojte se do naší fotosoutěže Školák Deníku a vyhrajte hodnotné ceny.Do soutěže stačí zaslat fotografii, jméno, bydliště a třídu školáčka na e-mail dite@vlmedia.czZdroj: Deník

Soutěž odstartovala v září a vyvrcholí v listopadu, kdy se uskuteční velké celorepublikové finále
Školák Deníku.Fotosoutěž Školák Deníku.Zdroj: Deník

Fotosoutěž je založena na formě ankety, kdy jednotliví vítězové týdne, postupují do měsíčního finále. Měsíční finalisté se utkají v celorepublikovém finále.

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Veletrh For Kids.
Deník na For Kids: Děti nevěděly, kam dřív skočit, rodiče ocenili babské rady

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová