Fotosoutěž Úsměv Deníku odstartovala 6. března 2024. Ve třetím kole ankety Vám představujeme dalších 10 soutěžících. Hlasovat můžete od středy 20. března od 8 hodin do úterý 26. března do 14 hodin. Z důvodu prověření hlasů jsme soutěž ukončili dříve než o půlnoci. Děkujeme za pochopení. 

Úsměv sluší každému. Je tu soutěž pro všechny děti. Zapojíte se také?

Smích a radost spojuje! Pochlubte se úsměvem a hrajte o lákavé ceny v soutěži Úsměv Deníku.
Speciální výzva pro všechny děti: Zapojte se do naší fotosoutěže Úsměv Deníku

Soutěž Úsměv Deníku je jednoduchá, stačí zaslat fotografii potomka se jménem a adresou (pouze město) na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz. Snímky můžete posílat neustále, o postupech Vás budeme informovat na našich webových stránkách v rubrice Miminek.

Soutěž Úsměv Deníku.Zapojte se do fotosoutěže Úsměv Deníku, pošlete fotografii dítěte se jménem a adresou (pouze město) na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.Zdroj: Shutterstock

Pojďme společně vytvořit velkou galerii úsměvů, kterou můžeme předávat dál a vykouzlit tak úsměv na tváři u co nejvíce lidí. Potěšte babičky, dědečky, učitelky, maminky, tatínky, kamarády, kteří uvidí Vaši ratolest v Deníku. A ještě vyhrajte hodnotné ceny.

A na co se můžou vítězové soutěže těšit? Na cenu, originální titul Deníku i památku v novinách! A my už se velmi těšíme na Vaše veselé snímky!

Ve druhém kole fotosoutěže Úsměv Deníku 2024 vyhrála roztomilá holčička Eliška Dvořáková z Chomutova.Eliška Dvořáková z Chomutova. Vítězka druhého kola fotosoutěže Úsměv Deníku 2024.Eliška Dvořáková z Chomutova. Vítězka druhého kola fotosoutěže Úsměv Deníku 2024.Zdroj: Se souhlasem rodiny

Vítěz minulého kola týdenní ankety tak postupuje do celorepublikového finále.

Moc gratulujeme!Každý rodič si pamatuje na okamžik, kdy jeho dítě udělalo první krůčky. Je to nezapomenutelná chvíle. Jenže aby se dítě k němu dopracovalo, musí „ujít“ pořádný kus cesty:

A je tady lezení. Rodiče musí být ve střehu.
Miminko už leze? Nic se nesmí uspěchat. Na první krůčky si musí počkat

Fotosoutěž je založena na formě anket. O hlasování rozhodujete jen vy na našich webových stránkách! Jednotliví vítězové týdenních kol postoupí do celorepublikového finále.

Zajímavost:
Na úterý 5. října připadá Mezinárodní den úsměvu. Tento den si připomínáme od roku 1999, ale celé to začalo již v roce 1963, kdy americký malíř a tvůrce reklam Harvey Ross Ball dostal za úkol vytvořit něco, co by pomohlo podpořit a posílit morálku zaměstnanců jedné americké pojišťovací společnosti. A tak umělec namaloval dnes již legendárního smajlíka - usmívající se tvář. Harvey Ball založil v roce 1999 nadaci World Smile Foundation jako neziskovou charitativní společnost, která mimo jiné pořádá Světový den úsměvu - den věnovaný "dobré náladě a dobrým skutkům". Sloganem tohoto dne je "Udělejte laskavost - pomozte jedné osobě usmát se".

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová

„Den, kdy se člověk ani jednou nezasmál, by měl považovat za ztracený.“
Victor Hugo

Ke štěstí, připravit, pozor, teď!