více >>

Hudební festival Eurion 2018

Akce již skončila

Nenechte si ujít 26. ročník hudebního festivalu Eurion na Smržovce!

Snahou dramaturgie Eurionu je objevovat novou hudbu a neopakovat účinkující. Festival je nadžánrový a osciluje mezi alternativou, folkem, jazzem, world music a řízným kytarovým bigbítem.

Letos se můžete těšit na tuto hvězdnou sestavu účinkujících:

PÁTEK 17. SRPNA 2018
18:00 - 19:00
TOMÁŠ MATONOHA & INSPEKTOR KLUZÓ 
- komorní hudební kabaret 
Hudební kabaret s divadelními i romantickými písničkami, stand-up výstupy a interaktivními hrami s diváky. Hlas Venduly Příhodové, humor a kytara Tomáše Matonohy, virtuózní klavír Zdeňka Krále a úderné bicí Ondřeje Veselého ve svérázném hudebním kabaretu plném autorských písní!
[www.inspektorkluzo.cz/] 

19:30 - 20:30
JARDA SVOBODA - Solo
Člen Otcových dětí, kapelník Trabandu, zpěvák, skladatel, textař a multiinstrumentalista - kterému uvěříte, protože do svých textů i hlasu dává všechno. Aktuálnímu albu Solo zvukově dominuje harmonium, textově zkušenost někoho, kdo má co říct. 
[www.jardasvoboda.cz] 

21:00 - 22:00
SIMPLE MUFFIN - hudba do kanclu
Pro studenty, hospodský, kuchaře a zahradníky umí hrát každej. Proto Simple Muffin zaslíbili kapelu lidem z kanclů. Zasloužej si to a jsou populární hudbou opomíjený. Hrají taneční muziku, funk, pop, čardáše a šansóny. Společným jmenovatelem je autorská taneční řežba, se kterou boří kancly a sály. 
[www.simplemuffin.cz] 

22:30 - 23:30
LENKA DUSILOVÁ - sólo
Šestinásobná držitelka Anděla už v šestnácti ve Sluníčku drtila publikum energií a hlasem. Prošla si Pusou s Davidem Kollerem i Čechomorem. Díky působení v Eternal Seekers a Baromantice ukázala všem ambiciózním hvězdičkám, že vydat se vlastní cestou vždycky stojí za to. Lenka se stala ikonou odvážného, novátorského popu, která však neztrácí většinové publikum, jež si za léta svého působení vybudovala. V samostatných sólových vystoupeních experimentuje s loop machine, stylovou otevřeností, hráčskou erudicí a rozšířenými nezaměnitelnými vokálními technikami.
[www.lenkad.com] 

24:00 - 1:00
JANA URIEL KRATOCHVÍLOVÁ & ILLUMINATI.CA
- šokující pódiová show 
Legenda, která se nenechala svázat konvencemi. Hlasový rozsah od něžného nakřáplého sopránu přes mohutný alt až po metalové hloubky a vždycky jiný kostým. Za bicími Jiří "George" Hrubeš. Mocné vodopády vibrací. 
[www.illuminatica.cz] 

VSTUPENKY: TIPSPORT Smržovka a na místě! Cena v předprodeji: 190,-Kč, na místě: 250,-Kč

od  17. 8.  (18:00)
do  18. 8.  (01:00)
Parkhotel, Smržovka
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek? Posílejte ZDE