KDY: 15.2. 14:00
KDE: Eurocentrum
ZA KOLIK: dobrovolné

Čeká na vás více jak 45 trampolín, perfektní sportovní program doplněný kulturou a hlavně skvělá atmosféra.
Těšit se můžete také na skvělé instruktorky ze SuperFitness, ale také externí instruktorky, které vám ještě ve vší parádě představíme. I Vy můžete svoji účasti, pohybem, dobrou náladou přispět na ty, kteří to skutečně potřebují. Pokud ovšem nejste milovníkem jumpingu, můžete se na celkovém výtěžku podílet svoji přítomnosti na silovém cvičení s vlastní vahou, Power Józe či nákupem tomboly, a nebo finančním příspěvkem.

Lístky v předprodeji v SuperFitness. Kontaktovat nás můžete přes všechny sociální sítě SuperFitness, přes telefonní kontakt 728112686, či na recepci SuperFitness Jablonec v ulici U Balvanu. Protože není nad to spojit něco tak skvělého jako je pohyb a úsměv na tváři těch, kteří to potřebují nejvíce.

Jak podpořit akci?

Chcete se stát sponzorem akce Hýbej se a rozdávej radost a podpořit tak společně se SuperFitness všechny potřebné v rámci Nadace Preciosa?
Oceníme nejen pomoc finanční, která pomůže navýšit celkovou částku, která bude na konci akce nadaci předána (samozřejmě na základě darovací smlouvy), dar do tomboly, který se též přičte k celkovému výtěžku a jakoukoliv úžasnou pomocnou ruku, myšlenku, úsměv, přítomnost, pozitivní energii, k dílu či zapůjčením dalších trampolínek.

Všechny sponzory budeme zveřejňovat, uvádět v akci, na sociálních sítích, našich webových stránkách.