Ondřej Ruml a Iuventus, gaude vystoupí v Jablonci
KDY: pátek 10. září od 19 hodin
KDE: Letní scéna Eurocentra, Jablonec
ZA KOLIK: 390 korun

Jablonec v pátek hostí charitativní kocnert Onřeje Rumla. Výtěžek koncertu bude věnován na obnovu školy v Moravské Nové Vsi poničené tornádem. Přispět můžete nejen nákupem vstupenky, ale také přímo na transparentní účet: 123-3123220277/0100.

Rýnovické slavnosti
KDY: sobota 11. září od 10 hodin
KDE: Dům českoněmeckého porozumění, Jablonec

V sobotu proběhnou Rýnovické slavnosti. Dopoledne korálkové hrátky, po celý den skákací hrad, modelářská dílna, dobové občerstvení, výstava Regionální architektura v modelech.

Zajímavá přednáška o mincovně
KDY: sobota 11. září od 13 hodin
KDE: Městská knihovna Jablonec nad Nisou

Městská kniovna v Jablonci nad Nisou v sobotu pořádá zajímaovu přednášku. Přednáška Lenky Klimentové o historii i současnosti mincovnictví v Jablonci nad NIsou.

Přednáška o zdraví a duchovních příčinách nemocí
KDY: sobota 11. září od 19 hodin
KDE: Klub Na Rampě, Jablonec

Společnost Sundisk pořádá přednášku na téma zdraví a duchovních příčinách.  Zdraví, duchovní příčiny nemocí, vlivu genetiky a epigenetiky na naše onemocnění, způsoby samoléčby a funkce čaker, jejich pomoc při léčení a odbourávání bloků, to jsou témata přednášky. 

Nisanka, Jizera a Šafrán pobaví
KDY: neděle 12. září od 15 hodin
KDE: Eutocentrum, Jalbonec

Přijďte se podívat na zajímavou hudební akci, která se koná v Eurocentru. Odpoledne s regionálními folklorními soubory na letní scéně Eurocentra. Akce začíná v 15 hodin.