více >>

4TET - verze V.-přesun na 21. 1. 2019

Akce již skončila

Zbrusu nová koncertní verze V.

Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou. Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Již téměř 16 let udivuje 4tet diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až "taneční" výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Tenor: David Uličník / bariton 1: Jiří Korn / bariton 2: Jiří Škorpík / bas: Dušan Kollár

Plánovaný koncert je z důvodu nemoci interpreta přesunut na pondělí 21. 1. 2019.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI NA NOVÝ TERMÍN.
Pokud byste o koncert v náhradním termínu neměli zájem, peníze za zakoupené vstupenky vám vrátíme tímto způsobem: Vstupenky zakoupené v recepci Eurocentra je možné vrátit v recepci Eurocentra. Pro vstupenky zakoupené on-line kontaktujte recepci s vaším jménem a číslem vstupenky na tel.: 483 704 400, nebo na emailové adrese pokladna@ejbc.cz. Peníze by vám v tomto případě byly vráceny zpět na účet, ze kterého byly odeslány.

od  11. 12.  (20:00)
do  21. 1.  (23:00)
Eurocentrum, Jiráskova 9, Jablonec nad Nisou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ