více >>

Chronos

Chronos je ideální místo pro zábavu. Pochutnáte si na skvělém jídle a pití. Nikde nezažijete stejnou atmosféru jako u nás.

Prostor sálu Chronos vznikl spojením sochaře a mecenáše. Motem prostor je čas (Chronos), proto je na pódium vybudováno soukolí, které má znázorňovat stroj času. O dramatičnost hodovní síně se postarají strážci a rytíři rozmístěny v prostoru středověkého sálu. Iluzi propojuje lustr, který má podobu prstence který střeží fauni a na kterém je vyryt nápis „Chronos gia zoi“ (čas pro život, čas žít).

Pro veřejnost otevíráme mimo sezón v pátek, sobotu a o svátcích od 18 hodin, rozšíření provozní doby záleží na zájmu veřejnosti a naplnění prostor, bohužel při velkých provozních nákladech si nemůžeme dovolit otevírat častěji. Proto prosíme o sledování měsíčního programu na www.chronos-jablonec.cz.

Tento sál je postaven pro návštěvníky, kteří hledají netradiční kulturní prostory pro výjimečná setkání a oslavy. Nabízíme dle dohody rozvoz hostů, zprostředkujeme vystoupení šermířů, kejklířů, tanečnic, kouzelníků nebo i živé hudby.

OTEVÍRACÍ DOBA
Od 18:00 vaříme od 22:00 paříme

KONTAKT 
Email: info@chronos-jablonec.cz
Rezervace SMS: 777 610 991
Informace o naplnění: pouze Pá – So 777 610 991
Informace a konkrétní objednávky: 777 610 056
(obložené mísy, objednávky rautů a početnějších skupin)
Uzavřené akce – svatby, plesy, podnikové večírky: 777 610 091

Lučanská 2, Jablonecké Paseky, Jablonec nad Nisou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ