Tipy Deník

Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

DRAŽBA VĚCÍ PRO TOMÁŠKA + Volejbalový turnaj žen

Akce již skončila

Volejbalový turnaj žen, jehož výtěžek bude věnován Tomáškovi Voborníkovi, jehož rodiče žijí v Košově u Lomnice nad Popelkou. Tomášek se narodil s vážným onemocněním (kogenitální centrální hypoventilační syndrom) a bude celoživotně odkázán na plicní ventilaci. Aby si rodiče mohli vzít nyní sedmiměsíčního Tomáška z nemocnice domů, potřebují nashromáždit dostatek financí na pomůcky k domácí plicní ventilaci, z nichž některé nehradí zdravotní pojišťovna. Součástí turnaje bude i bohatá tombola. Celý výtěžek z turnaje i tomboly bude věnován právě Tomáškovi.
Budeme rádi, přijmete-li naše pozvání a přijdete si zasportovat nebo alespoň zafandit z tribuny a podpořit dobrou věc. Pojďme společně pomoci rodině Voborníkových, ať můžou být brzy všichni spolu doma.

Více o Tomáškovi zde:
http://tomasekvobornik.proweb.cz/

Startovné 900 Kč za tým, přihlášky do 30.9. Občerstvení zajištěno. Doprovodnou akcí turnaje bude tombola. V rámci facebookové události budeme dražit některé ze sponzorských darů (více v diskuzi).

Protože mimo hezkého volejbalu je naším cílem hlavně maximalizace výtěžku, rozhodly jsme se, že některé opavdu hezké kousky od našich milých sponzorů nevěnujeme do tomboly, která bude probíhat v den turnaje, ale pokusíme se je zde vydražit. Celá vydražená částka z každého předmětu bude věnována rodičům malého Tomáška. Dražby budou probíhat tak, že sem vložíme nový příspěvek s fotkou, popisem předmětu, vyvolávací cenou a časem ukončení dražby a zájemci o daný předmět mohou přihazovat v komentářích u příslušného předmětu. Každá dražba končí uvedeným datem, hodinou a naší stopkou v komentáři. Budeme rády, zúčastníte-li se. Jde o dobrou věc.

14. 10.  (08:00–18:00)
Lomnice nad Popelkou
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení