více >>

J-O-Ś ABO 2

Akce již skončila

MÁME TADY DALŠÍ J-O-Ś ABO!

17. 3. 2018 "Cabaret" v Žitavě
7. 4. 2018 symfonický koncert: výběr z "Legend" a "Novosvětská" Antonína Dvořáka v Liberci
28. 4. 2018 "Najdroższy" v Jelení Hoře

Dlouhodobě spolupracující divadla DFXŠ v Liberci, GHT v Žitavě a Teatr Norwida v Jelení Hoře se spojila, aby nabídla divákům velmi výjimečnou zkušenost:

Patnáct diváků z každého státu se ve vybraných termínech setká a navštíví společně představení jednoho z divadel. Tak netradiční událost si žádá větší péči, proto se společně půjdeme krátce projít daným městem a prohlédneme si dominanty s tlumočníkem a osvěžíme se vždy rautíkem. Představení budou opatřena titulky, aby byl zážitek dokonalý.

Výborné je, že se nemusíte starat o dopravu, tam i zpět bude zajištěna autobusy.

Zní to báječně, že? Celou akci jsme pojmenovali podle projektu, díky kterému může být mimo jiné akce pro diváky cenově velmi dostupná. Znáte J-O-Ś? Jinak Mezinárodní spolupráci divadel J-O-Ś v Trojzemí Německo - Polsko - Česká republika? V jejím rámci se nám daří naplňovat velmi zajímavé akce. Podruhé se tedy setkáte s J-O-Ś ABO - "abo" jako "abonmá".
V rámci první Abonentky, která proběhla 11. 11. – 2. 12. 2017 jsme navštívili německou současnou hru Skvrna, český balet Petrolejové lampy a polskou komedii Muž a žena.

A která představení a termíny jsme vybrali do další J-O-Ś ABO?
17. 3. 2018 nás čeká první představení a to slavný muzikál Cabaret v Gerhart-Hauptmann-Theater Zittau. Počítejme s odjezdem od 14:30.
7. 4. 2018 od 19:00 symfonický koncert. Bude to výběr z Legend a Z nového světa Antonína Dvořáka v Šaldově divadle Liberci. Sejdeme se 17:30.
28. 4. 2018 se pojedeme podívat do Polska. Od 19:00 jdeme na komedii Najdroższy v Teatr Norwida Jelenia Góra.
Stejně jako v minulém kole je polské představení od 15ti let. Počítejme s odjezdem už od 13:00.

Cena abonentky je další velkou výhodou: poukaz pro jednoho vyjde na 800 Kč – cena zahrnuje vstupenku na všechna tři představení, vždy dopravu a celý doprovodný program. Zvýhodněné vstupné pro dva dospělé je 1400 Kč, výhody tak mohou využít např. přátelé nebo partneři. Abonentka Trojzemí myslí i na rodiny: Zvýhodněné rodinné vstupné čítající dva dospělé a dítě do 16 let – cena 1950 Kč; rodina, kde jsou dva dospělí a dvě děti do 16 let zaplatí 2400 Kč.

Abonentka se může použít jako přenosná. Rezervovat lze na čísle: 737 454 266 a více informací naleznete zde: http://www.saldovo-divadlo.cz/j-o-s/aktuality.

Kapacita je omezena na 15 míst z každého státu, u nás si abonentky můžete zakoupit v pokladně Šaldova divadla, kde získáte i doplňující informace a místa stále jsou! :-)

od  17. 3.  (14:30)
do  29. 4.  (00:00)
Nám. Dr. E. Beneše 22, Liberec
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT