více >>

Natálie Sedlická: Transformační síla porodu

Akce již skončila

Workshop je koncipovaný jako Cesta k sobě a děťátku, bytí v kontaktu, v přítomnosti, přijetí osobní zodpovědnosti za náš porod.
Bude se zaměřovat na sílu a moudrost porodního procesu, pohovoří o porodních vlnách, o tom jak je následovat. Budeme hovořit o tom, jak porod vypadá ve své přirozenosti, a co můžeme udělat pro to, aby proběhl co nejlépe.
Součástí budou i témata jako práce s vnitřními strachy, emocemi, očekáváními, a to jak nejlépe naplnit naše potřeby. Podíváme se na porod jako na možný proces transformace.
Bude-li dostatek chuti a času, ponoříme se i do hloubky imaginace, vnitřní vizualizace a relaxace.

Natálie Sedlická je porodní asistentka, psychoterapeutka, shiatsu masérka, iniciátorka projektu Jak jinak a zakládající člen Asociace pro porodní domy a centra APODAC.
Věnuje se komplexnímu pojetí těhotenství a porodu. Vystudovala porodní asistenci v Brně a magisterské psychoterapeutické studium. Strávila dva roky v Nizozemí, kde dále studovala porodní asistenci a absolvovala stáže v soukromém porodním centru. Získala titul Master of Science Midwifery ve Skotsku. Vystudovala také tříletou školu shiatsu a tři roky tradiční čínské medicíny oboru akupunktura.
Pořádá sebezkušenostní a rozvojové workshopy s názvem "Cesta a návštěva do nitra sebe", vede meditace a relaxace se zaměřením na uvědomování.
Při své práci považuje za nejdůležitější kromě opravdového naslouchání, které se slovy vyjádřit nedá, i několik slov, a to: respekt, důvěra, partnerství, láska a vývoj.
Miluje tanec, hudbu, spontánnost, radost a život.

Přednáška se koná v rámci Ozvěn festivalu Radost z rodičovství, více informací najdete na http://www.radostzrodicovstvi.cz/ozveny/.

8. 4.  (15:00–18:00)
Na Rybníčku 387/6, Liberec
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT