více >>

Přes 180 cest...to vše na Vás čeká v MAKAK Aréně

Makak aréna se nachází v jedné z nejstarších budov v Jablonci nad Nisou ve staré výtopně Brandl. Výtopna byla postavena v roce 1891 a po spoustě změn vlastníků a dlouholetém chátrání objekt koupila firma Makak climbing s.r.o.

Firma Makak si zde zřídila své sídlo s výrobou lezeckých chytů a horolezeckých stěn, a v roce 2010 přibyla i Makak aréna. Makak aréna je postavena v hale o rozměrech 14x30 m a s plochou přes 2000m2 se jední o jedno z největších lezeckých center v ČR. V této unikátně postavené aréně najdete přes 88 výstupových linií s více jak 150-ti cestami, které uspokojí jak úplné začátečníky tak i profesionály. V zadní části haly naleznete boulderingovou stěnu o rozměrech 230 m2 a nad ní se nachází slavný moonboard a spousta campus profilů.
Pro děti jsou zde připraveny dětské profily s top rope jištěním a spoustou chytů pro malé ručičky. Pro úplné začátečníky nebo lezce samotáře jsou na aréně k dispozici 3 samojistící navijáky, které jsou velmi jednoduché na obsluhu.

V Makak aréně nabízíme také množství kurzů, kroužků, teambuildingů, oslav a jiných zábavných aktivit. Tak neváhejte a přijďte překonávat své limity.

Těšíme se na vás.

Liberecká 104, Jablonec nad Nisou
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ