více >>

ZKÁZA DEJVICKÉHO DIVADLA

Akce již skončila

Vážení diváci,
rádi bychom Vám nabídli skutečnou lahůdku v podobě exkluzivní předpremiéry celého seriálu Zkáza Dejvického divadla a to pouze jediný večer (4 hodiny + přestávka). Vstupenky jsou již v prodeji a my se na Vás již moc těšíme.

6 x 30 minut + 30 minut přestávka.
Vedení kdysi slavného a snad i kultovního Dejvického divadla je vystaveno nečekané a v podstatě existenční zkoušce. Tato kulturní instituce nezíská grant na svou činnost a je postavena do situace, kdy se musí v daleko větší míře starat sama o sebe, tedy sehnat peníze na svůj provoz a přitom neslevit ze svých uměleckých ambicí. Tak začíná šestidílný komediální seriál, jehož hlavním a jediným hrdinou je kolektiv Dejvického divadla, jehož existence neodvratně míří ke zkáze. Půjde o mystifikaci s prvky absurdního a černého humoru, který vychází z poetiky Dejvického divadla.

V režii Miroslava Krobota se v šestidílném televizním seriálu představí celé Dejvické divadlo. Tedy nejen všichni členové hereckého souboru, ale i ostatní zaměstnanci, příbuzní a přátelé. A všichni v něm budou hrát sami sebe...  

27. 2.  (19:00–23:00)
Kino Radnice, Mírové náměstí 19, Jablonec nad…
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ