Předchozí
1 z 6
Další

Podívejme se nejprve na výsledky malé ankety, kterou Jablonecký deník na svém webu na toto téma v minulých dnech uspořádal. Takto hlasovali čtenáři. 

GrafikaZdroj: Deník

Zdeněk Nauč, Hasiči 22 s podporou STANZdroj: archiv osobnostiZdeněk Nauč, Hasiči 22 s podporou STAN

Velkým problémem Velkých Hamrů je parkování a to hlavně na sídlišti. Když tam chcete projet večer, byť jen s malým autem, je to na zrcátka. Zkrátka žádná záchranářská ulička, což mne mrzí a to i jako hasiče. Nějaké řešení se musí najít.

Petr Štrojsa, Energie pro HamryZdroj: archiv osobnostiPetr Štrojsa, Energie pro Hamry

Obyvatelé mají obavy z následující zimy ohledně dodávek tepla. I když jsem přišel o firmu Golem, pokračuji a nadále budu pokračovat v konání tak, aby měli obyvatelé Velkých Hamrů v této zimě i v budoucnu dostatek levného tepla.

Jan Šefr, Právo Respekt OdbornostZdroj: archiv osobnostiJan Šefr, Právo Respekt Odbornost

Hlavním problémem těchto dnů, včetně Velkých Hamrů, je energetická krize. Ve Velkých Hamrech je to hlavně problém spočívající v efektivním, dostupném a spolehlivém vytápění města.

Jaroslav Najman, Hamrováci 2010Zdroj: archiv osobnostiJaroslav Najman, Hamrováci 2010

Velké Hamry straší demografický vývoj. Obyvatelstvo nám výrazně stárne, mladí po školách odchází pryč. Dílem to je samozřejmě možností zaměstnání a výdělku. V současných dnech ukončuje provoz své ordinace zubař, jde za lepší klientelou do Liberce.

Zdroj: DeníkCo rozhodne volby u vás?
Zapojte se do ankety Deníku

Na sídlišti není kde zaparkovat. Chybějí zubaři. Ulice jsou plné děr. A zrovna ve vaší obci stále chybí kanalizace, ačkoliv ji zastupitelé slibují roky. To jsou věci, které vás trápí. Co bude tím hlavním tématem zářijových komunálních voleb ve vašem bydlišti? Co u vás rozhodne volby? Dejte nám vědět. Zapojte se do předvolební ankety Deníku