Proč zrovna název „Pocity" a toto datum?
Je to, nejen pro nás něco úplně nového. Celý kalendář jsme sice nafotili jako tým, ale s kouzlením to v jistém smyslu nemá příliš společného, ale i naopak. Ve své podstatě je to celé o kouzlení, i když tomu některé fotografie na první pohled neodpovídají.

Název Pocity vznikl ze dvou důvodů. První je, že při vystoupení nejen já, ale i diváci mají subjektivní pocity. Někdo je šťastný, někoho rozpláčeme, někdo je zadumaný nad podstatou  kouzel, někdo je veselý a má dobrou náladu… A tyto pocity jsme se zvláštním způsobem snažili zachytit a vyjádřit na fotografiích.

Právě tak je kalendář spjat s kouzlením. A druhý důvod je osobní a s tím souvisí i právě toto datum. Nejen, že je to opravdu magické datum, které opravdu hodně dlouhou dobu nebude, ale přesně před rokem jsem měl v sobě také tolik, ne moc zrovna pozitivních pocitů.

V našem kalendáři můžete najít pocity jako je láska, hněv, přátelství, samota, pýcha a mnoho dalších. Na to, že jsme na jeho přípravu neměli mnoho času,  dopadl nad očekávání dobře a splnil to, co jsme jím chtěli vyjádřit.

Kdy kalendář představíte veřejnost?
V nejbližších dnech chystáme jeho křest a včas dáme vědět i čtenářům Jabloneckého deníku. Těm, kteří si kalendář koupí nebo objednají na mých stránkách, určitě vyčaruje úsměv na tváří, kouzelné  Vánoce a krásný celý další rok.

Už víte, jak si užijete Vánoce?
Teď před Vánocemi je toho opravdu hodně. Ve škole mi začíná zkouškové období, v kouzlení se také nezastavím, což je dobře! V některých dnech mám i dvě a více představení. Také jsme si připravili na vánoční představení pro děti a ani letos nezapomeneme na seniory, pro které jsme dosud každoročně kouzlili na Petříně.

Jablonečtí  se mohou nechat unést do světa kouzel a iluzí v předsilvestrovském  zábavném programu, který se koná v klubu Woko. Plánujeme samozřejmě už také zajímavé akce na příští rok. Ale nejvíc mě děsí to, že Štědrý den je za dveřmi a já ještě nemám nakoupené dárky… Asi si budu muset nějaké vyčarovat.