Nechyběla zpěvačka a muzikálová herečka Natálie Grossová, operní pěvec Dušan Růžička, či muž, známý především z klece MMA, Karlos Vémola. Ve stominutovém pořadu vyprodaný kulturní stánek přesvědčili, že život sranda je, a to prostě za každých okolností. Publikum se smálo nepřeberné řadě vtípků a lehce lechtivých básniček, oceňovalo pohotovost a vtip všech protagonistů, kterým ovšem jednoznačně vévodila nestárnoucí Uršula Kluková.

Moderování večera se ujala dvojice pěvců Grossová, Růžička. Klavírní doprovod obstarala Dagmar Vajdíková, vystoupil i vítěz soutěže Hvězdy nad Ještědem Jakub Regner, jenž se na pódiu objevil s vlastní písní.

Pouť svatého Josefa.
FOTO: Řemesla a kulturní vystoupení. V Krásné se konala tradiční pouť

Role konferenciérky se tu a tam ujala i všudepřítomná Uršula Kluková. "Víte, já to mám ráda. Konferenciér je jako podprsenka. Nemusí být, ale když tam je, tak celou věc pozvedne," doplnila a zasmála se svým nezaměnitelným smíchem.

Jiří Krampol zavzpomínal na dlouholeté natáčení pořadu Nikdo není dokonalý, přidal řadu vzpomínek na někdejší kolegy a v závěru překvapil duetem s Natálií Grossovou.

(ims)