Předchozí
1 z 3
Další

JABLONECKO

Vichr z hor & Ciorba
Kdy: pátek 24. května ve 20.00
Kde: Klub Na Rampě, Jablonec nad Nisou

Proč přijít: Během pátečního večera si přijďte užít hudbu i divadlo. Připraveno je pro vás vystoupení divadelního spolku a po něm koncert kapely, hrající velmi svérázné covery světoznámých písní.

Rychnovské slavnosti
Kdy: sobota 25. května od 14.00
Kde: náměstí Míru, Rychnov u Jablonce

Proč přijít: Rychnovské slavnosti je již tradiční kulturní a společenská akce, pořádaná městem Rychnov u Jablonce nad Nisou. na které se podílí místní spolky, organizace a ZŠ a MŠ. Letos se bude oslavovat 150. výročí založení hasičské jednotky. Můžete se tak těšit na doprovodný program na toto téma a samozřejmě na skvělou hudbu. Vystoupí: 15:45 Jiří Stivín, 17:30 SPS Janáček, 19:00 Pam Rabbit, 21:15 Sebastian. Loni byla premiéra v soutěži o nejlepší klobásu mezi místními uzenáři a pro velký úspěch bude soutěž pokračovat, tak se můžete přihlásit i vy. A aby bylo po slaném něco sladkého, bude se soutěžit také o nejlepší buchtu.

Move week
Kdy: sobota 25. května v 14.00
Kde: Těpeře, Železný Brod

Proč přijít: Přijďte rozhýbat sebe i své děti na akci s českým názvem Týden v pohybu. Organizátoři se na vás těší před sokolovnou v Těpeřích nedaleko Železného Brodu, kde proběhne celoevropská akce, do které se zapojili a vymůžete s nimi. Celo odpolední program nabídne velkou překážkovou dráhu na hřišti před sokolovnou, soutěže pro děti i rodiče či vědomostně-dovednostní kvíz. Během celého odpoledne budou připraveny dobroty z udírny a grilu. Žízeň bude možné zahnat limonádou i studeným pivem či vínem.

Alibi rock
Kdy: sobota 25. května v 19.30
Kde: kemp Tanvaldský Špičák, Tanvald
Za kolik: 99 korun

Proč přijít: Kemp Tanvaldský Špičák vás zve na první letošní rockový nářez. Vystoupí revivalová kapela z Jilemnice hrající rockovou klasiku 60. - 90. let. V repertoáru kapely jsou zahrnuty legendy českého a zahraničního rocku. Těšit se můžete na dobré pivo a dobroty z grilu.

Mozaiková stezka
Kdy: neděle 26. dubna v 9.00
Kde: SVČ Mozaika, Železný Brod
Za kolik: 50 korun/dítě

Proč přijít: Středisko volného času Mozaika si připravilo zábavný nedělní program pro děti, během kterého vás čeká trasa plná pohádkových bytostí a úkolů. Celková délka trasi je přibližně čtyři kilometry a vede kolem usedlosti Kokrháč. Start (probíhá mezi 9. a 10. hodinou) i cíl stezky je na zahradě Mozaiky a tam bude také pro dorazivší do cíle připraveno opékání buřtů. Buřtík bude pro děti v ceně startovného, rodiče či jiný doprovod si je zakoupí v cíli trasy. Organizátoři upozorňují, že stezka není vhodná pro kočárky.

Jsem
Kdy: neděle 26. května v 17.00
Kde: výstavní síň Zámečku, Smržovka
Za kolik: 100 korun

Proč přijít: Do smržovského Zámečku zavítá zpěvačka, šansoniérka Zlatka Bartošková se svým recitálem Jsem za klavírního doprovodu Petra Ožany, který je zároveň autorem všech písní na jejím posledním CD Než pozdravím anděla (2023). Hudební zážitek nabídne vše, co k šansonu patří: poetické texty, hluboký niterný prožitek, emoce v celé své škále, ale hlavně živelný projev vzrůstem malé, ale velkým hlasem, a tak nějak tuším, že i obrovským srdcem, disponující zpěvačky.

Orientační běh, Kemp Tanvaldský Špičák.Orientační běh, Kemp Tanvaldský Špičák.Zdroj: archiv

Rockový festival, Držkov u Jablonce nad Nisou.Rockový festival, Držkov u Jablonce nad Nisou.Zdroj: archiv

Interaktivní seminář s psycholožkou ve Smržovce.Interaktivní seminář s psycholožkou ve Smržovce.Zdroj: archiv

Tanvaldské hudební jaro 2024.Tanvaldské hudební jaro 2024.Zdroj: archiv

Staročeské řemeslné trhy Turnov 2024.Staročeské řemeslné trhy Turnov 2024.Zdroj: archiv

Albrechtický blešák, fotbalové hřiště Albrechtice v Jizerských horách.Albrechtický blešák, fotbalové hřiště Albrechtice v Jizerských horách.Zdroj: archiv

Koncerty v Klubu Woko Jablonec nad Nisou.Koncerty v Klubu Woko Jablonec nad Nisou.Zdroj: archiv

LIBERECKO

Pivovarská pouť
Kdy: pátek 24. - neděle 26. května
Kde: Pivovarská hospoda Vratislavice

Proč přijít: Tradičně rok co rok přichystá pivovar ve Vratislavicích víkendovou pouť. Jako vždy vás čeká spousta zajímavých atrakcí pro děti i dospělé, dobré jídlo a pití z čehož nejdůležitější je samozřejmě pivo. Po všechny dny se můžete těšit také na dobrou muziku. Program najdete na www.visitliberec.eu nebo na facebooku akce.

Talkshow s Martinem Zounarem
Kdy: pátek 24. května v 19.00
Kde: Státní zámek Lemberk
Za kolik: 350 korun

Proč přijít: Zábavný večer na zámku Lemberk ve společnosti populárního herce, dabéra a milovníka dobrého jídla Martina Zounara. Po skončení pořadu bude následovat autogramiáda.

Filmové pátky – Malý pán
Kdy: pátek 24. května v 19.00
Kde: Severočeské muzeum, Liberec
Za kolik: 100 korun

Proč přijít: Na konci pracovního týdne si pojďte oddychnout do muzea z trochu jiného důvodu, než se do něj obvykle chodí – na film. Nová dobrodružství Malého pána jsou pokračováním unikátního loutkového filmu odehrávající se ve fantaskním mikrosvětě výtvarníka Františka Skály. Příběh filmu Velký Pán je o postupném uvědomění si ztráty svobody a poznání nutnosti bránit se zlovolné manipulaci a falešným zprávám. Nový snímek je opět natočen výjimečným způsobem: loutkové akce zachycené na kameru ve skutečných exteriérech.

Nabucco
Kdy: pátek 24. května v 19.00
Kde: Divadlo F. X. Šaldy, Liberec
Za kolik: od 160 korun

Proč přijít: Verdiho v pořadí třetí opera Nabucco zpracovává biblický námět ze Starého zákona a patří k nejčastěji uváděným operním dílům vůbec. Působivost raného skladatelova díla spočívá především ve velkolepých masových scénách a sborových výstupech. Příběh opery vypráví o nábožensky motivované válce a vyhnání z domova.Když teprve osmadvacetiletý Verdi představil své dílo premiérou v milánské La Scale roku 1842, zaznamenal fenomenální úspěch a odstartoval tak svou cestu ke slávě. Giuseppe Verdi je statisticky nejhranějším operním autorem na světě a jeho díla se těší trvalému diváckému zájmu.

Večer v Naivním: Horror vacui + Zastavení na výstavě + Krvavý román
Kdy: pátek 24. května v 19.00
Kde: Naivní divadlo, Liberec
Za kolik: 250 korun

Proč přijít: Srdečně jste zváni na jedinečný Večer v Naivním, během kterého se můžete těšit hned na dvě představení spojená s osobností Josefa Váchala a také na výstavu ilustrací Dagmar Urbánkové. Večer je vhodný pro diváky od 13 let. V 19 hodin bude uvedena ve Studiu NDL inscenaci o životě a díle Josefa Váchala Horror Vacui, poté se přesunete do prostoru foyer, kde se uskuteční slavnostní Zastavení na výstavě ilustrací Dagmar Urbánkové - Světozor. Zhruba ve 20.30 bude v Klubu NDL následovat inscenace Divadelního spolku LokVar s názvem Krvavý román, která je adaptací nejznámějšího literárního díla Josefa Váchala.

Mám na tebe chuť
Kdy: pátek 24. května v 18.00
Kde: kino, Frýdlant
Za kolik: 100 korun

Proč přijít: Představení pro vás chystá divadelní spolek Višňovský ROK. Klasická bulvární komedie stojí na neuvěřitelné zápletce, jež vznikne mylně poslanou sms zprávou, nechybí ani záměna postav a dveří. Večer v činžáku na Montmartru začíná celkem slibně: Guillaume se připravuje na milostnou schůzku, má jen malý problém se sousedem Youssoufem, který se rozhodne rozbít stěnu mezi jejich byty. V rozrušení pošle touhyplnou sms té poslední ženě, které by ji poslat chtěl… Šest postav se zaplete do víru vášní a absurdna.

Muzejní noc aneb Almanach, který neprošel cenzurou
Kdy: pátek 24. května v 18.00
Kde: Blaschkova vila, Český Dub

Proč přijít: Čeká vás hudebně – dramatická procházka expozicemi Blaschkovy vily, kde vás čeká setkání s významnými osobnostmi Podještědí v podání souboru historického tance Villanella. Objevte je v nečekaných každodenních situacích zachycených archiváliemi, které odkrývají jejich lidskou stránku.

Zdislavská pouť a městské slavnosti
Kdy: sobota 25. května v 7.00
Kde: Jablonné v Podještědí (viz program)

Proč přijít: Tradiční akce, kterou můžete navštívit hned na několika místech ve městě bude zahájena Mší svatou u oltáře svaté Zdislavy v nedávno velkolepě otevřené bazilice po náročné opravě. V bazilice proběhnou ještě další mše, poslední ve 14 hodin. Velkolepý program bude probíhat na náměstí – bude plný hudby, tance, řemeslných stánků, malování na obličej a divadelních vystoupení nejen pro děti, ale také dobrého jídla a pití. U zámku Nový Falkenburk bude od 10 do 16 hodin probíhat Pohádkový den v mokřadech a ve 13 hodin si nenechte ujít komentovanou prohlídku mokřadů. Podrobný program najdete na www.jablonnevp.cz.

Pohádkový den v mokřadech, Jablonné v Podještědí.Pohádkový den v mokřadech, Jablonné v Podještědí.Zdroj: archiv

Pohádkový park
Kdy: sobota 25. a neděle 26. května v 9.00
Kde: Státní zámek Sychrov
Za kolik: 100 korun

Proč přijít: V tyto dny se zámecký park promění v místo, kde se děti doslova vyřádí při plnění soutěžních úkolů. Za odměnu pak čeká na každého dětského účastníka dárek.

Velká a malá ťapka v pohádkovém lese
Kdy: sobota 25. květen v 9.00
Kde: DDM Větrník, Liberec
Za kolik: 50 korun

Proč přijít: DDM Větrník vás zve na tradiční libereckou turistickou akci pro rodiny s dětmi. Průběžný start v parku před DDM je v čase 9-11.30. Čeká vás stezka plná princezen, čertů, vodníků a dalších pohádkových bytostí. Plánovány jsou opět dvě různě dlouhé trasy. Více informací najdete na www.ddmliberec.cz.

Komáři se ženili aneb Ze života obtížného hmyzu
Kdy: sobota 25. května v 10.00
Kde: Naivní divadlo, Liberec
Za kolik: 100 korun

Proč přijít: Přijďte si sobotní dopoledne užít trochu jinak – divadelně. Patřičně bláznivá (a přitom pohádkově laděná) ubzučená divadelní komedie o komárovi Zdendovi, který se vydává do světa zachránit unesenou nevěstu. Jak dopadne záchranná mise, které se účastní také jeho hmyzí přátelé z řad krvesajícího hmyzu? Těšit se můžete na velkou dávku humoru a krásné masky v kombinaci s filmovými projekcemi. I když je představení primárně určeno dětským divákům od šesti let, náramně si je užijí i dospělí.

Jízda veteránů pod Ještědem 2024
Kdy: sobota 25. května
Kde: Skiareál Ještěd, Liberec

Proč přijít: Již pátý ročník Jízdy veteránů se letos bude konat opět přímo pod dominantou Liberce. Start i cíl totiž proběhne na Centrálním parkovišti P1 ve Skiareálu Ještěd, Horní Hanychov. Jízda veteránů pod Ještědem 2024 je vypsána pro 75 historických vozidel (auto, moto – do roku výroby 1992). Každá posádka tradičně musí prokázat své teoretické znalosti z prostředí veteránů i mimo ně při teoretickém testu, absolvovat se svým vozem dovednostní úkoly na čas i přesnost, a hlavně se nesmí ztratit na zhruba 80 kilometrové trase určené šipkovým itinerářem nádhernou krajinou Podještědí. Ani letos nebude chybět doprovodný program pro celou rodinu, výstavy historických vozidel, prezentace partnerů akce a samozřejmě občerstvení.

Vinný košt a festival chutí
Kdy: sobota 25. května v 11.00
Kde: náměstí Dr. E. Beneše, Liberec

Proč přijít: Již potřetí se hlavní liberecké náměstí promění na místo, kde se uskuteční degustační festival. Čeká vás velká přehlídka vinařství z Čech a Moravy, nebude chybět gastronomie snoubící se s dobrým vínem. Po celý den vás také čeká bohatý hudební program.

Hrádecký pohárek
Kdy: sobota 25. května ve 12.00
Kde: Schubertova vila, Hrádek nad Nisou
Za kolik: 150 korun

Proč přijít: Společnost JAROvíno pro vás připravila druhý ročník festivalu vína. Představí se vinaři z Moravy a Čech. Během festivalu si bude možné zatančit i zazpívat. O hudební doprovod se postarají kapely Stan band a PS, připravená je i dětská zóna s malováním na obličej, soutěžemi, tvořivou dílnou i sportovním kláním, samozřejmostí je bohaté občerstvení. Festivalem bude provázet Anny Barvínková a celý program najdete na www.hradek.eu.

Festival Karolíny Světlé
Kdy: sobota 25. května ve 12.30
Kde: Světlá pod Ještědem

Proč přijít: Již osmý ročník festivalu, který se koná na počest slavné české spisovatelce, která podle obce pod Ještědem přijala příjmení nabídne bohaty program. Čekají vás folklórní průvody, historické i literární přednášky nejen o tom, jak se v Podještědí žilo v době, kdy zde spisovatelka působila, nebudou chybět divadelní i taneční vystoupení, program vzpomene i na Bedřicha Smetanu, jehož 200 výročí narozenin si letos připomínáme, a tak se v duchu jeho odkazu nese celý letošní kulturní rok. V rámci akce proběhne i Podještědský jarmark a představí se celá řada regionálních výrobců. Všechny potřebné informace o akci včetně jejího programu naleznete na www.karolinasvetla.cz.

Májové bruslení
Kdy: neděle 26. května v 15.00
Kde: Homecredit arena, Liberec

Proč přijít: Venku se pomalu a jistě probouzí léto, ale vy si ještě můžete užít vyloženě zimní radovánku – bruslení. V neděli se bude pro letošek bruslit již naposledy. Vstupenky za koupíte pouze online na stránkách zde www.ticketportal.cz/event/Verejne-brusleni-Liberec.

Zefiro a Cum decore
Kdy: neděle 26. května v 18.00
Kde: Kostel sv. Bonifáce, Liberec

Proč přijít: Jste zváni na mimořádně působivý koncert, kde vystoupí pražský pěvecký sbor Zefiro - vocal ensemble a liberecký sbor Cum decore.

Gladius. Dvorec v Horním Vítkově u Chrastavy.Gladius. Dvorec v Horním Vítkově u Chrastavy.Zdroj: archiv

Street Drift, OC Nisa Liberec.Street Drift, OC Nisa Liberec.Zdroj: archiv

Povídání s Miloslavem Nevrlým, Kryštofovo Údolí.Povídání s Miloslavem Nevrlým, Kryštofovo Údolí.Zdroj: archiv

Krásky na cestách, Géčko Liberec.Krásky na cestách, Géčko Liberec.Zdroj: archiv

Putování za pohádkou, Jablonné v Podještědí.Putování za pohádkou, Jablonné v Podještědí.Zdroj: archiv

Dětský den a oslava výročí SDH Janův Důl a Druzcov, multifunkční areál v Janově Dole.Dětský den a oslava výročí SDH Janův Důl a Druzcov, multifunkční areál v Janově Dole.Zdroj: archiv

ČESKOLIPSKO

Mňága a Žďorp
Kdy: pátek 24. května v 19.00
Kde: Vodní hrad Lipý, Česká Lípa
Za kolik: 390 a 450 korun

Proč přijít: Jste srdečně zváni na open – air koncert dnes již legendární kapely z Valašského Meziříčí, která se za léta své existence nesmazatelně zapsala na českou hudební scénu, stejně tak jako do vkusu svých posluchačů. Nejznámější skladby jako Hodinový hotel, Nejlíp jim bylo nebo Písnička pro tebe i mnoho dalších novějších i legendárních hitů zazní v rámci koncertu, kterým skupina zahájí sezónu na letní scéně Vodního hradu Lipý, tak si jedinečný hudební zážitek pod širým nebem nenechte ujít.

Den otevřených dveří podstávkových domů
Kdy: sobota 25. května
Kde: Liberecký kraj

Proč přijít: Letošního ročníku se zúčastní na tři desítky podstávkových domů ve dvaadvaceti obcích od Šluknovského výběžku přes Novoborsko až po Frýdlantský výběžek. Podstávkový dům je fenoménem česko-německo-polského trojzemí. Nikde jinde na světě se jich nenalézá tolik pohromadě – jde o jedinečný lidový i architektonický výtvor, který je třeba chránit i pro budoucí generace. Pro návštěvníky Dne otevřených dveří si majitelé domů přichystali komentované prohlídky interiérů i exteriérů. Zapojily se domy před rekonstrukcí, domy, které rekonstrukcí procházejí, i ty po rekonstrukci. Návštěvníci uvidí stavby využívané jako chalupy pro individuální rekreaci i trvalé bydlení, jako penzion či společenské středisko. V některých domech si krom prohlídky mohou zájemci poslechnout koncert, užít si řemeslné dílny a zkusit si i tradiční práci s hliněnou omítkou. Doprovodný program nabídne tři komentované prohlídky památkových zón v Rumburku, Krompachu a Mařenicích. V Krompachu bude k vidění výstava fotografií a modelů podstávkových domů na sále obecního úřadu. Více informací lze nalézt na www.facebook.com/Luzickehory.

Street food festival
Kdy: sobota 25. května v 10.00
Kde: náměstí T. G. Masaryka, Česká Lípa

Proč přijít: Druhý ročník festivalu je tu - přijďte ochutnat moderní i nemoderní gastronomii a zažít, co je to street food. Těšit se můžete na mix chutí světových kuchyní ale i tu českou, dorazí i tolik oblíbené food trucky. K dobrému jídlu patří samozřejmě i skvělé víno či pivo z malých pivovarů. K sladkému zase jen ta nejlepší výběrová káva. Tak dorazte ochutnat pochoutky připravované přímo před vašimi zraky. O doprovodný program se postará Hluchá parta ze Základní umělecké školy Česká Lípa, Farhia & Petr či Meadow Avenue.

Den myslivosti
Kdy: sobota 25. května v 11.00
Kde: Kulturní dům, Zákupy
Za kolik: vstup zdarma

Proč přijít: V Zákupech, v areálu kulturního domu, vás čeká již třetí ročník akce na podporu myslivosti. Můžete se těšit na ochočeného jezevce, naučnou stezku pro děti, výstavu trofejí, bohaté občerstvení formou zvěřinových hodů, malování na obličej či stánkový prodej.

Festival Proměny
Kdy: sobota od 11.00
Kde: Holičky (zaniklá obec v Ralsku)
Za kolik: vstupné dobrovolné
Proč přijít: Geopark Ralsko připravuje již tradičně Festival přírodního umění s názvem Proměny v jedné ze zaniklých obcí Ralska. Letošní ročník proběhne v zaniklé obci Holičky u Osečné a opět přináší zajímavé novinky. Program festivalu letos spojí land art, tedy umění v přírodě s divadlem a uměním performance pod širým nebem. Na místě zaniklé obce se opět sejdou umělci v Česka i sousedního Saska. Ti budou letos věnovat pozornost hlavně stromům. Téma stromů se bude zrcadlit i v bohatém doprovodném programu festivalu, ve kterém se prolínají řemesla, výtvarné dílny s divadlem a hudbou. Program bude probíhat do večerních hodin a jeho součástí bude i světelná performance. Další novinkou bude večerní workshop Netopýří stezka, program pro rodiny s dětmi, které budou kromě jiného moci pod vedením ochránců přírody sledovat netopýry pomocí echolokátorů. Hvězdou letošního programu jistě budou hned dvě přestavení oblíbeného divadelního souboru Buchty a loutky pro děti i pro dospělé. Cílem je oživení nevyužívaných míst a poukázání na nejrůznější zapomenuté historické souvislosti.

Druhý BikePark Opening s Michalem Matysem, Sjezdovka & Bikepark Polevsko.Druhý BikePark Opening s Michalem Matysem, Sjezdovka & Bikepark Polevsko.Zdroj: archiv

Exkluzivní kostýmovaná prohlídka s koncertem v zámecké kapli
Kdy: sobota 25. května v 15.30 a v 17.00
Kde: Státní zámek Zákupy
Za kolik: 300 korun

Proč přijít: Na mimořádné prohlídce interiérů prohlídkové trasy "Zámek za Ferdinanda Dobrotivého" vás provede kastelán zámku v kostýmu jako císař Ferdinand Dobrotivý. Po prohlídce bude následovat hodinový koncert v zámecké kapli (varhany a zpěv).

Muzejní noc: Vzhůru na palubu
Kdy: sobota 25. května od 16.00
Kde: Sklářské muzeum Nový Bor

Proč přijít: 14. ročník Muzejní noci. Přijďte zažít dobrodružnou cestu se sklem až do zámoří a třeba najdete na konci cesty i poklad. Čekají vás soutěže, balónková show a také kreativní dílny jako třeba tisk na látky. Kdo bude chtít, může si přinést a potisknout i vlastní tričko.

Raincoat quartet
Kdy: sobota 25. května ve 20.00
Kde: Jazz klub Píchlá noty, Doksy

Proč přijít: Tahle kapela pod vedením Stefana Segiho působí na jazzové scéně už přes sedm let a v repertoáru má opravdové lahůdky světových velikánů žánru elektric jazz : M. Davis, J.Scofield, P. Metheney, J. Hammer a další. Její vystoupení v Praze v Obecním domě, v Balbínce a jinde jsou vždy skvělým jazzovým svátkem. V premiéře se nyní představí i na Českolipsku - a to v dokském klubu na speciálním koncertu. Je to výjimečná příležitost poslechnout si opravdovou kvalitu na dosah domova. Vstup je volný, ale organizátoři doporučují rezervaci na www.pichlanota.cz.

Království z ledu
Kdy: sobota 25. května v 18.00
Kde: Dům kultury Ralsko, Mimoň
Za kolik: 290 korun

Proč přijít: Přijďte se podívat na jeden z největších dětských muzikálů v Česku. Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy.

Dětský den s Večerníčkem
Kdy: neděle 26. května ve 14.00
Kde: parkoviště u Panské skály, Prácheň

Proč přijít: Šenovské školy a školky vás a hlavně vaše děti zvou na dětský den. Okolo Panské skály budou připraveny pohádkové soutěže a kvízy, výtvarné dílny, malování na obličej, skákací atrakce a další doprovodný program. Parkoviště bude tento den pro auta uzavřeno, parkovat můžete v přilehlých ulicích. Občerstvení bude zajištěno.

Den s IZS
Kdy: neděle 26. května v 10.00
Kde: Autodrom Sosnová
Za kolik: vstup zdarma

Proč přijít: Tradiční velkolepá akce je opět připravena na autodromu v Sosnové u České Lípy. Uvidíte policisty, hasiče, záchranáře, členy vězeňské služby, zásahové jednotky, a městské strážníky v akci, a to včetně ukázky práce s policejními psy a koňmi. Součástí akce je také rozsáhlá výstava policejní, hasičské, záchranářské a vojenské techniky, vozidel a vybavení městských strážníků i příslušníků vězeňské služby. Připraven je jako vždy bohatý doprovodný program a zajištěna je kyvadlová autobusová doprava.

Dětský den a zahájení letní sezony na koupališti ve Sloupu v Čechách.Dětský den a zahájení letní sezony na koupališti ve Sloupu v Čechách.Zdroj: archiv

Z pohádky do pohádky, Kamenný dům Sosnová.Z pohádky do pohádky, Kamenný dům Sosnová.Zdroj: archiv

Výstava Pod Mandlovým vrchem, Galerie Pošta Dubá.Výstava Pod Mandlovým vrchem, Galerie Pošta Dubá.Zdroj: archiv