O desítce dívek, které se probojovaly do finále soutěže Jabloneckého deníku Hledáme princeznu z tanečních, je rozhodnuto. Ve čtvrtek 2. listopadu v poledne, kdy se hlasovací anketa na našich webových stránkách uzavřela, jste z 35 soutěžících vy, naši čtenáři, vybrali postupující skupinu.

Hledáme Princeznu z tanečních TOPDANCE.
Která princezna získá korunku? Je to na vás!

Finálové klání je v plném proudu a my představujeme soutěžící jednotlivě a současně vycházejí hlasovací kupony v tištěném vydání. Budeme je zařazovat co možná nejčastěji, může se ale stát, že v případě velké inzerce nevyjde. Budeme se ovšem snažit tento stav eliminovat a alespoň na kupon bez fotografií místo v tištěném Jabloneckém deníku najdeme, třeba na straně 2 nebo 3.

V soutěži je platný pouze originál z novin, má hodnotu 10 bodů. Na internetu pod tímto článkem je otevřena také anketa, kde z jedné unikátní IP adresy můžete přidat 1 bod.

1. Benefiční galavečer pro dárce ČČK v jabloneckém Eurocentru.
První ples sezony patří dárcům krve

Kupony můžete do naší redakce zasílat průběžně poštou na adresu: Podhorská 7, Jablonec n. N. nebo je hodit do poštovní schránky v domě. POZOR uzávěrka je ale 19. prosince ve 12 hodin.

Jasno bude až 21. prosince večer, kdy na Věnečku v Eurocentru vyhlásíme na samý závěr večera vítězky.

I letos je opravdu o co hrát. Korunky pro vítězky a vlasové ozdoby ostatním od Šenýru, květiny pro finalistky od Gracie, prvním skleněné růže z železnobrodské „sklandy“, fotobook pro vítězku od Martina Kubišty, poukázky do kadeřnictví Chameleon, ceny od Deníku a další dárky. Ale všechno neprozradíme…

A jak to bylo loni? Podívejte se:

Princezna z tanečních a Princezna Deníku
Známe princeznu z tanečních