Právě tam se sjely desítky soutěžících, aby předstoupily před porotu a předvedly své umění. Už v loňském ročníku se Aleši Březinovi dařilo a první místo v kategorii velké iluze se svými asistentkami vybojoval. Letos přidal ještě cenu nejvyšší.

Jak jste se připravoval na soutěž, co říkáte výsledku?

Do poslední chvíle jsme se s týmem rozhodovali, jestli letos pojedeme. Začala škola, připravujeme velké vystoupení na příští víkend… je toho dost. Nakonec jsem se rozhodl vystoupit s programem, ve kterém kouzlím s holuby, a to v kategorii všeobecná magie. A také jsem se chtěl opět vidět s kolegy kouzelníky.

Moc jsem se na všechny těšil. A udělal jsem dobře. Myslím si, že letošní festival se obzvlášť vydařil. Byl pro nás kouzelníky takovým bonbónkem, krásným zakončením série domácích soutěží pro tento rok.

Krom soutěžního vystoupení Fantasy of Magic, kde jsem objevil deset holubů, jsem také vystupoval ve dvou představeních pro školy jako host. Diváci byli vždy úžasní! Každé vystoupení jsem si užil, i když jsem měl trému. A první místo to mě velmi potěšilo, natož pak Grand Prixe! Jsem opravdu rád,že jsem si udělal čas, ale teď se musím vrátit zpátky do „práce".

Co vás čeká dál, na co se chystáte?

Momentálně se připravujeme na jednu velmi důležitou akci, velkou akci, která je již za pár dní. Přípravy jsou v plném proudu, trénujeme, šijí se nové kostýmy, zkouší se nové rekvizity. Tak doufám,že se nám vše povede a číslo se bude líbit. Také jsem před pár dny dostal nabídku na vystoupení až v daleké Africe. Ale nechci předbíhat, další jednání ukáží…

Také mi už začal další školní rok. Těším se, máme v rozvrhu mnoho zajímavých předmětů, např. Teorie režie a další.

Kam se na vás v nejbližší době mohou diváci a čtenáři našich novin přijít podívat?

Teď je toho opravdu dost, ale většina vystoupení je mimo Jablonec, mimo severní Čechy. Ale veškeré termíny a místa mých vystoupení naleznete na Facebooku: Magic Alex nebo mém osobním facebooku Aleš Březina a hlavně také na nových stránkách www.magicalex.cz, které jsme už spustili.