V porotě zasedly populární osobnosti, například šansoniérka Zlatka Bartošková, gospelová zpěvačka a moderátorka Leona Gyöngyösi, operní zpěvák Dušan Růžička, jablonecký rodák a zpěvák Ondřej Ruml a v neposlední řadě zpěvák David Deyl.

Nechyběla ani absolutní vítězka minulého ročníku Natalie Zejkan. Nejmladší účastnicí letošního ročníku byla sedmiletá Amálie Trdlová, která si zároveň odnesla cenu v první kategorii do 12 let. Poté už ovšem nastoupili nejen dívky, ale i chlapci. Famózní pěvecké výkony si nezadaly s profesionálními, dívky zpěv ještě často okořenily pohybem.

Po jedné písni zazpívali i porotci Leona Gyongyosi, Ondřej Ruml a David Deyl, přičemž posledně jmenovanému fandil v sále jeho neuvěřitelný fanclub, který za ním kvůli jediné písni neváhá jet přes celou republiku. A přestože program trval cca čtyři hodiny, zábava byla stále v plném proudu a nenudil se prostě nikdo.

Cenu kapely si odnesla Ellen Pospíšilová, Cena diváků patří Amálii Blažkové. Vítězkou I. kategorie se stala Amálie Trdlová, vítězkou II. kategorie je Klára Tesařová a vítězkou III. kategorie se stala Adéla Gottvaldová. Absolutní vítězství patří Ellen Pospíšilové.