Letos organizátoři akce připravili i bohatý doprovodný program pro malé i velké návštěvníky rozšířený na tři dny.
Pátek 11. 4. –  V minigalerii v Líšném se v 17 hodin koná vernisáž výstavy fotografií Pojizeří. Líšný – Infocentrum s bufetem – je pobočkou půjčovny lodí a koloběžek Žlutá plovárna. Líšný je nástupním místem na novou cyklostezku Greenway Jizera a je od Malé Skály vzdálený necelé dva kilometry.

Sobota 12. 4. – Zlatým hřeb programu je sobotní den od 10 do 15 hodin na Žluté plovárně na Malé Skále.  Starostové či radní Líšného a Malé Skály za doprovodu kapely slavnostně odemknou řeku a zahájí bohatý program. Hned poté odstartuje závod turistických kanoí a paddleboardů o Pohár Josefa Jíry z Malé Skály do Dolánek.  Zúčastnit se může každý – jednotlivci i rodiny – kanoe i paddleboardy jsou k zapůjčení na Žluté plovárně, pro závod v rámci startovného za 100 korun.  Pro děti budou celý den probíhat dětské atrakce a pohádková louka, kde se naši nejmenší setkají s vodníkem, princeznou, čertem a dalšími pohádkovými postavami. Atmosféru na plovárně skvěle dokreslí duo RADVANYI & BEŇA – klasická americká blues a country muzika dvou hráčů na dobro (v sobotu večer vystupují také v Klubu Na Rampě v Jablonci nad Nisou).

V neděli 13. 4. se odehraje od 14 hodin závod rodičů s kočárky.  Děti ve svých monopostech se na závodním okruhu poperou o prvenství za doprovodu svých rodičů. I v neděli bude možné využít některých atrakcí pro děti ze sobotního dne.

Po oba víkendové dny je možné si zapůjčit lodě, paddleboardy nebo koloběžky s 50% slevou, nebo za stejných podmínek navštívit naše lanové centrum.