Multikina, která se nachází v Liberci, hlásí na první termíny téměř vyprodáno. Film tam budou promítat už od středeční půlnoci. „Zájem o předprodej byl enormní, první projekce byly téměř okamžitě vyprodané. Přidávali jsme další sály ve všech našich multiplexech. Zájem diváků předčil naše očekávání,“ řekla Denisa Šandová za Cinema City. Onemanshow The Movie nabídne od 11.20 i CineStar v obchodním centru Nisa a i tady bude dle rezervačního systému na většinu z 15 čtvrtečních projekcí plno.

Zájem o předprodej byl v městech na Jablonecku velký. I tak jsou lístky v místních kinech ještě k mání. Jablonecké kino Radnice film promítá ve čtvrtek 17. srpna, pak i v pátek, sobotu a neděli. Lidé se mohou na Kazmův počin zajít podívat i v další týdnu. V Tanvaldu promítají film až v pátek 18. srpna a také v sobotu 19. srpna. Oba dva dny od 19.00 hodin. Na obě představení jsou ještě lístky k sehnání.

Lahůdku pro nedočkavce si připravilo semilské kino Jitřenka. Půlnoční premiéra, kterou si tam film odbyde ve středu 16. srpna, je bez dvou míst beznadějně vyprodaná. Film tam pak vysílají od čtvrtka 17. srpna až do neděle 20. srpna. Ve čtvrtek už jsou volná jen čtyři místa, v pátek, sobotu i neděli už je volných míst víc. Kino v Železném Brodě má v srpnu dovolenou.

Pokud si film chce užít pod širým nebem, je správnou volbou letní kino v Turnově. Kapacita místního letního kina je 900 míst k sezení. Letní kino promítá za každého počasí, není technicky možné přesouvat projekce pod střechu do kina Sféra. Do areálu je povolen vstup psům, nesmí ale narušovat projekci a ohrožovat ostatní diváky. Kazmův film zde promítají také od čtvrtka 17. srpna. Film začíná po setmění, ve 21.00 hodin. Poté zde bude k vidění ještě v sobotu 19. srpna, v pondělí 21. srpna, v pátek 25. srpna a první neděli v září, kdy projekce začíná už ve 20.45 hodin.

Onemanshow The Movie
Náklady na film se podle producentů vyšplhaly na 72 milionů korun a tvůrci slibují unikátní podívanou, jakou tahle země v kinech ještě nezažila. Podle Kazmy jde o utajovaný projekt, na kterém jeho tým pracoval více než čtyři roky. V Česku se nejdříve na reklamních billboardech objevily bílé znaky na černém podkladu a na sociálních sítích se začalo spekulovat, že jde o připravený krok Kazmy Kazmitche k novému projektu, což se zanedlouho potvrdilo.  Předem připravené promo k filmu vyvrcholilo na letošním Karlovarském filmovém festivalu, kde Kamil Bartošek způsobil poprask a vystřelil si z předních českých herců, organizátorů festivalu a novinářů.