Kino Radnice Jablonec: 22. - 24. března Prokletý ostrov, 20.00. Napínavý thriller M. Scorseseho přivádí dvojici detektivů na prokletý ostrov Shutter, kde pátrají po šílené vražedkyni, která zmizela z cely ve vězeňské psychiatrické léčebně…

Kino Radnice Jablonec: 22. - 24. března Na hraně temnoty, 17.30. Detektivní thriller s Melem Gibsonem, který při vyšetřování vraždy vlastní dcery proniká stále hlouběji do nebezpečného světa zločinů velkých korporací, vládního krytí a vražd, které je mají utajit.

Kino Junior Jablonec: 22. - 24. března Percy Jackson: Zloděj blesku, 17.30. Obyčejný teenager zjistí, že je potomkem řeckých bohů a prožije fantastická dobrodružství.

Kino Junior Jablonec: 22. - 24. března Kawasakiho růže, 20.00. Drama Jana Hřebejka podle oceněného scénáře Petra Jarchovského.

Kino Železný Brod: 23. března Avatar, 17.30. Vítejte v novém světě za hranicí vaší fantazie. Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem - Na’vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety. Průzkumná mise je vyslána a po přistání na Pandoře je zcela ohromena úžasnou rozmanitostí místní vegetace. I když se zdá, že po počáteční nedůvěře lidí Na’vi se posádce podařilo adaptovat a také získat prostor pro diplomatickou misi, pandořané se rozhodně nehodlají nechat kolonizovat a dojde ke tvrdému střetu. Jake, který se postupně sblížil s místním obyvatelstvem, a především s místní princeznou Neytiri, stojí před rozhodnutím, za koho bojovat ve finální bitvě, která má rozhodnout o osudu a vývoji celého světa. Hrají: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Stephen Lang, CCH Pounder, Giovanni Ribisi, Joel Moore, Peter Mensa, Amy Clover a další.

Kino Jas Tanvald: 24. března Kawasakiho růže, 19.00. Nový český film Jana Hřebejka. Za každou lží se skrývá pravda a za ní pravda ještě hlubší. V hlavních rolích M. Huba, D. Kolářová, L. Vlasáková a L. Chudík.