Kino Radnice Jablonec: 12. - 14. dubna Pevné pouto, 20.00. Peter Jackson se vrací k zasněně něžným hororovým příběhům a vypráví o dívce, která je zavražděna a z jakéhosi posmrtného mezisvěta sleduje svou rodinu. Její vrah ji přitom stále pronásleduje…

Kino Radnice Jablonec: 12. - 14. dubna Jak vycvičit draka 3D, 17.30. Trojrozměrná animovaná komedie o dobrodružstvích synka vikinského náčelníka a jeho dračího kamaráda z dílny tvůrců Kung Fu Pandy a zlobráka Shreka.

Kino Junior Jablonec: 12. - 14. dubna Kawasakiho růže, 18.00. Drama Jana Hřebejka podle oceněného scénáře Petra Jarchovského.

Kino Junior Jablonec: 12. - 14. dubna Svítání, 20.00. Píše se rok 2019. Zemí se přehnala neznámá nákaza, která přeměnila naprostou většinu všech obyvatel v upíry. Lidé teď patří mezi ohrožený, podřadný druh.

Kino Železný Brod: 13. dubna Morganovi, 17.30. Příběh velice úspěšného manželského páru z Manhattanu, Paula a Meryl Morganových, jejichž dokonalý život má jen jedinou chybičku – rozpadá se jim manželství. Problémy v lásce ale nejsou ničím ve srovnání s tím, co na ně osud chystá vzápětí: jsou svědky vraždy a stanou se středem zájmu nájemného zabijáka. FBI se je jakožto svědky snaží ochránit a pošle proto Morganovi z jejich milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde je partnerský vztah, který narážel na jistá úskalí, nucen čelit Skalistým horám… leda by se Morganovým v jejich novém životě oproštěném od BlackBerry podařilo trochu zpomalit a znovu probudit vzájemnou vášeň. Hrají - Hugh Grant, Sarah Jessica Parker, Sam Elliott, Mary Steenburgen, Elisabeth Moss, Michael Kelly, a další.

Kino Jas Tanvald: 12. dubna Vlkodlak, 19.00. Britský horor. Když je Měsíc v úplňku, dávná legenda ožívá. V hlavních rolích Benicio Del Toro, Emily Bluntová a Anthony Hopkins.

Kino Jas Tanvald: 14. dubna Morganovi, 19.00. Americká romantická komedie. Co se stane, když se vám rozpadá manželství a jde po vás nájemný vrah. V hlavních rolích Hugh Grant a Sarah Jessica Parkerová.