Kino Radnice Jablonec: 5. – 6. května Medvídek Pú, 18.00. Nový animovaný příběh medvídka Pú a jeho přátel, se kterými zažíváme ve Stokorcovém lese další vtipná a žertovná dobrodružství.

Kino Radnice Jablonec: 5. – 6. května Thor 3D, 20.00. Bůh. Rebel. Legenda. Mocný bůh hromu svojí arogancí a pýchou přivede svět Asgardu do války. Za tento čin je svým otcem, nejvyšším bohem Odinem, zapovězen a za trest svržen na Zemi.

Kino Radnice Jablonec: 7. května Medvídek Pú, 15.30. Nový animovaný příběh medvídka Pú a jeho přátel, se kterými zažíváme ve Stokorcovém lese další vtipná a žertovná dobrodružství.

Kino Radnice Jablonec: 7. – 8. května Thor 3D, 17.30. Bůh. Rebel. Legenda. Mocný bůh hromu svojí arogancí a pýchou přivede svět Asgardu do války. Za tento čin je svým otcem, nejvyšším bohem Odinem, zapovězen a za trest svržen na Zemi.

Kino Radnice Jablonec: 7. – 8. května Útěk ze Sibiře, 20.00. Útěk byl teprve začátek. Jeden z nejsilnějších skutečných příběhů o lidské vůli a touze po svobodě. Drama, založené na skutečné události z roku 1940, popisuje útěk mezinárodní skupinky vězňů z ruského gulagu.

Kino Radnice Jablonec: 8. května Čertova nevěsta, 15.00. Nová pohádka Zdeňka Trošky o nedočkavé královně, která si tak moc přála mít miminko, až se upsala čertovi. Ovšem smlouva s čertem nevěstí nic dobrého.

Kino Junior Jablonec: 5. – 8. května Osmdesát dopisů, 18.30. Film, který ukazuje minulost jinak… Díky mimořádnému smyslu pro kompozici, detail a rytmus zprostředkovává velice silně pocit, jaké to je být vydán na milost a nemilost byrokracii. Film byl vybrán do sekce FORUM na festivalu BERLINALE 2011.

Kino Junior Jablonec: 5. května Ladič pian zemětřesení, 20.00. Hypnotický zážitek z magického ostrova snů vzdáleného všem zákonům naší reality, jak ho vysnili nejvýznamnější surrealističtí tvůrci post-švankmajerovské generace bratři Quayovi. Koktejl z Julese Verna, Mélièse, fantaskní literatury a malířství romantismu. Lahůdka.

Kino Junior Jablonec: 6. – 8. května Králova řeč, 20.00. Pět Oscarů a množství dalších ocenění získal příběh anglického krále Jiřího VI., otce Alžběty II., který se po abdikaci svého bratra stává držitelem anglického trůnu. Kvůli jeho koktavosti ho však okolí považuje za neschopného…

Kino Jas Tanvald: 7. a 8. května Čertova nevěsta, 16.00. Nová česká pohádka Zdeňka Trošky. Adaptace pohádek Boženy Němcové. S čerty skutečně nejsou žerty. V hlavních rolích Sabina Laurinová, František Němec a David Suchařípa.

Kino Jas Tanvald: 7. a 8. května Thor 3D, 19.00. Americký akční fantasy film. Je to bůh a také rebel, proto musí zkrotit vlastní pýchu, aby zachránil Zemi. V hlavních rolích Chris Hemsworth, Natalie Portman a Anthony Hopkins. České znění.

Kino Jas Tanvald
: 13. a 14. května Czech Made Man, 19.00. Nová česká černá komedie podle skutečného příběhu. S poctivostí leda pojdeš! V hlavních rolích Jan Budař, Kateřina Brožová a Petr Čtvrtníček.