Kino Radnice Jablonec: 25. ledna – 28. ledna Lovecká sezona 2, 18.00 a 20.00. Animovaná komedie pro celou rodinu.

Kino Junior Jablonec: 26. ledna – 28. ledna Repo: Genetická opera, 18.00. Opravdu „jiný“ film - od režiséra SAW série.

Kino Junior Jablonec: 26. ledna – 28. ledna Mezi zdmi, 20.00. Etnicky pestrá střední škola na pařížském předměstí a Zlatá palma v Cannes.

Kino Alfa Desná: 28. ledna Madagaskar 2, 17.00. Lev Alex a jeho zvířecí přátelé – zebra Marty, žirafák Melman a hrošice Glorie - stále tvrdnou na Madagaskaru, ale chystají se co nejdříve zvednout kotvy a vrátit se zpátky do zoo v Central Parku v New Yorku. Samozřejmě ne všechno jde podle plánů a celá zvířecí parta skončí kdesi uprostřed africké divočiny. A tady Alex narazí na své divoké příbuzné. Shledání ale není zrovna veselé, protože lev, který byl v zoo rozmazlovaný, si respekt svých drsných soukmenovců vybojuje jen těžko. Madagascar 2 nejspíš nepřijde s žádnou zásadní změnou. Podle všeho to vypadá, že nás čeká zase jednoduchý příběh, dětsky stylizovaná animace a více či méně povedené fóry. Konec konců, proč ne? Poprvé to fungovalo celkem dobře a jestli dostanou víc prostoru militantní tučňáci, není důvod druhý díl téhle zvířecí taškařice zavrhovat.

Kino Železný Brod: 27. ledna Česká rapublika, 17.30. Hudební film.

Kino Jas Tanvald: 26. ledna Rallye smrti, 19.00. Americký akční film. Kdo přežije, vyhraje. Brutální automobilové závody na život a na smrt. V hlavní roli Jason Statham.

Kino Jas Tanvald: 28. ledna Ženy, 19.00. Americká romantická komedie, ve které se dozvíte, po čem ženy doopravdy touží. V hlavních rolích Meg Ryanová a Annette Beningová.