Kino Radnice Jablonec pro děti: 29. - 30. ledna Letopisy Narnie: plavba jitřního poutníka, 14.30.

Kino Radnice Jablonec: 27. ledna - 2. února Na vlásku 3D, 17.30. Animovaná hudební komedie plná efektů a dobrodružství pro celou rodinu. On je největší zloděj království. Ona má kouzelné zlaté vlasy a dostala domácí vězení do konce života. Společně chystají husarský kousek a třeba prožijí i lásku…

Kino Radnice Jablonec: 27. - 28. + 30. ledna Cizinec, 20.00. Johnny Depp a Angelina Jolie v romantickém thrilleru o nesmělém učiteli matematiky, kterému při dovolené v Itálii zkříží cestu neznámá kráska, prchající před agentem britské tajné služby…

Kino Radnice Jablonec: 28. ledna Tacho, 22.15. Černá komedie o automobilovém závodníkovi a jeho životním závodu – v hl. roli Daniel Landa.

Kino Radnice Jablonec: 29. ledna Labutí jezero, 19.45. Záznam baletního představení z Baletu Pařížské opery. Opulentní podívaná plná špičkových tanečních výkonů, velkého sboru labutí, čarokrásných dekoraci z dílny renomovaného scénografa a choreografii snad nejslavnějšího tanečníka 20. století Rudolfa Nurejeva. Nurejev, coby nepřekonatelný tanečník, technicky vypracoval sóla do přesnosti a lesku diamantového brusu.

Kino Radnice Jablonec: 31. ledna – 2. února Řetězová zpráva, 20.00. Skupina středoškoláků obdrží stejný dopis s varováním, že pokud ho nepošlou dál, zemřou. Většina dopis ignoruje do chvíle, kdy dva z nich zemřou hroznou smrtí. A co vy, posíláte tyhle zprávy dál?

Kino Junior Jablonec: 27. - 30. ledna Na doraz, 18.00. Komedie s R. Downey Jr. v roli chlapíka, který spěchá, aby stihl let domů a mohl být u porodu se svou ženou. Jeho záměry se ale naprosto zvrtnou a promění se v bláznivý road trip, na který jen tak nezapomene…

Kino Junior Jablonec: 27. ledna Velká láska, 20.00. Jemně melancholická komedie vynikajícího francouzského komika Pierra Étaixe o realitě lásky a manželství, plná důmyslných vyprávěcích postupů a vizuálních nápadů, oplývá fantaskní groteskností a muzikálově poetickou aurou. + Všechno nejlepší - půvabná narozeninová anekdota, za kterou Étaix získal v roce 1963 Oscara za nejlepší krátký film..

Kino Junior Jablonec: 28. - 30. ledna Román pro muže, 20.00. Snímek podle scénáře a bestselleru Michala Viewegha.

Kino Junior Jablonec pro děti: 30. ledna Cvrček a spol., 16.30.

Kino Jas Tanvald: 28. a 29. ledna Na vlásku 3D, 16.00. Americká animovaná hudební komedie o dívce, která má kouzelné zlaté vlasy. Jedinečný vizuální trojrozměrný zážitek s 3D brýlemi v digitální kvalitě. České znění.

Kino Jas Tanvald: 28. a 29. ledna Temná krajina 3D, 19.00. Americký napínavý thriller. Boj o život v noci na opuštěné cestě v nevadské poušti. Jedinečný vizuální trojrozměrný zážitek s 3D brýlemi v digitální kvalitě. České znění.

Kino Alfa Desná: 27. ledna Rodinka, 16.00, 18.00 a 20.00. Sympatické na tomto setkání je, že dnešní RODINKA „zdědila“ originální smysl pro legraci, milou ujetost, zálibu v ztřeštěných nápadech i schopnost tolerance a že jde pořád o malou komunitu lidí, kteří se mají rádi a pro které je rodina a vzájemná soudržnost na prvním místě.Stejně jako kdysi, i dnes je centrem dění RODINKY hala a kuchyně, kde se scházejí a řeší s humorem sobě vlastním všechny trable a legrační i vážnější kolize, prožívají krásné rodinné chvíle… Nebo, a to je novinka, scházejí se v zimní zahradě, kterou Zdeněk přetvořil na „tropy“. Pěstuje zde orchideje, které by mu záviděl i slavný detektiv Nero Wolf. Rodinné porady v tropech mají většinou tak trochu tajnůstkářský ráz. Právě tady rodinná rada řeší třeba problém: Jak se zbavit hodné, ale příliš zvědavé sousedky? Budou to tedy opět setkání, která nabídnou chvíle nabité pozitivní energií a rodinnou pohodou.