Kino Junior pro děti: 22. listopadu Pohádkové tajemství 2, 16.00. Pásmo pohádek pro děti: Káťa a Škubánek - Pletení, Krtek a vejce, Změna bydliště, František Nebojsa, Neukázněný řidič, Dorotka a hvězda, Další zmatky, Městská hromadná doprava, Návrat do trvalého bydliště, Káťa a Škubánek - Jak se Škubánek přestal bát.

Kino Junior Jablonec: 19. - 22. listopadu Saw 6, 18.00. Mark Hoffman pokračuje v krvavém odkazu Jigsawa.

Kino Junior Jablonec: 20. - 22. listopadu Chceš mě, chci tě, 20.00. Sexy komedie o mužích, ženách.

Kino Junior Jablonec: 19. listopadu Duše Paula Giamattiho, 20.00. Jemně melancholická komedie o tom, co se stane, když dáte svou duši do úschovny.

Kino Radnice Jablonec: 19. – 25. listopadu Vánoční koleda 3D, 17.00. Klasický vánoční příběh podle knihy Ch. Dickense o tom, jak tři Duchové Vánoc otevřou oči a srdce starému lakomci. Český dabing.

Kino Radnice Jablonec: 19. - 22. listopadu Zoufalci, 20.00. Realistická komedie o šestici bilancujících třicátníků (S. Babčáková, J. Plesl ad.), kteří se sejdou na večírku v rodném Jablonci. Hraje i město Jablonec a jeho obyvatelé!

Kino Radnice Jablonec: 20. – 22. listopadu Vzhůru do oblak 3D, 14.00. Další skvělý animovaný film z pixarovské dílny. Český dabing.

Kino Radnice Jablonec: 20. listopadu Noc oživlých mrtvol 3D, 22.15. Remake kultovního hororu.

Kino Železný Brod: 19. listopadu G–Force, 16.30. Svět potřebuje chlupaté hrdiny… Strhující podívaná vypráví o tajném vládním programu americké výzvědné služby zaměřené na výcvik zvířat pro armádní a špionážní účely. Hlavními hrdiny jsou morčata vybavená nejmodernější špionážní technikou, která zjistí, že mají osud světa ve svých packách. V českém znění: Vladislav Beneš, Tereza Kostková, Tomáš Matonoha, Ivan Trojan, Martin Zounar, Pavel Batěk, Aleš Procházka, Jan Vlasák.

Kino Jas Tanvald: 19. listopadu Michael Jacksonś THIS IS IT, 17.00 a 19.30. Mimořádná představení unikátního hudebního dokumentu. Film nabízí unikátní pohled do zákulisí připravovaného představení, které se mělo stát hudební událostí nejen tohoto roku, ale celého desetiletí a možná i více… Filmoví diváci budou mít jedinečnou možnost shlédnout, jak tento umělec vymýšlel, vytvářel a tvrdě trénoval předem vyprodanou sérii koncertů, která se měla konat toto léto v londýnské 02 Aréně. Vznik tohoto jedinečného snímku plně podpořila Jaksonova rodina a na filmové plátno se tak dostává podrobná dechberoucí kronika vzniku jednoho uměleckého díla, které se vrací do období od dubna do června 2009.

Kino Jas Tanvald: 20. listopadu Protektor, 19.00. Nový český film z období německé okupace. Co všechno jste ochotni zradit pro lásku? V hlavních rolích M.Daniel, J.Budař a J.Ornest.

Kino Jas Tanvald: 21. listopadu Monstra vs. Vetřelci, 17.00. Americká animovaná rodinná komedie. Parodie na monstra z různých filmových hororů. Jedinečný vizuální trojrozměrný zážitek s 3D brýlemi v digitální kvalitě. České znění.