Kino Radnice Jablonec: 15. - 16. listopadu Habermannův mlýn, 20.00. Juraj Herz se rozhodl otevřít jednu z nejkontroverznějších kapitol českých dějin, poválečný odsun Němců, při němž se spravedlivý hněv často mísil s těmi nejnižšími pudy a spolu vytvářely nesmazatelnou krvavou stopu.

Kino Radnice Jablonec: 15. - 17. listopadu Jíst, meditovat, milovat, 17.00. Elizabeth (Julia Roberts) si celý život myslela, že má vše. Dům, chatu, manžela a jediné, co jí chybí, je dítě. Časem si ale uvědomí, že od života očekává něco jiného. Rozvede se, hodí za hlavu spokojený domácí život a vydá se na cestu kolem světa a poznání sebe sama…

Kino Radnice Jablonec: 17. listopadu Sammyho dobrodružství, 15.00. Animovaný příběh mořské želvičky Sammyho na jeho úžasné cestě oceánem plným dobrodružství.

Kino Radnice Jablonec: 17. listopadu Harry Potter a princ dvojí krve, 20.30.

Kino Radnice Jablonec: 18. listopadu Harry Potter a relikvie smrti 1, 00.01!!! Sedmé a poslední pokračování dobrodružství Harryho Pottera je rozdělené do dvou celovečerních filmů. První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti – viteály.

Kino Junior Jablonec: 15. - 17. listopadu Kuky se vrací, 18.00. Dobrodružný i poetický rodinný příběh v režii Jana Svěráka, v němž hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské fantazie.

Kino Junior Jablonec: 15. - 17. listopadu Kajínek, 20.00. Akční thriller inspirovaný příběhem Jiřího Kajínka.

Kino Železný Brod: 16. listopadu Největší z Čechů, 17.30. Chcete vědět, jestli je možné prolézt sqashovou raketou? Kolik čtyřlístků musíte nasbírat, abyste překonali rekord? Kolik musíte sníst párků, abyste v tom byli nejlepší? A kam až se dá dojet na rotopedu? Hrají: Jaroslav Plesl, Simona Babčáková, Jiří Vyorálek, Johana Švarcová, Igor Bareš, Aňa Geislerová, Jan Hřebejk, Marek Taclík, David Švehlík a další.

Kino Jas Tanvald: 16. listopadu Jíst, meditovat, milovat, 19.00. Americká romantická komedie. Příběh ženy, která se vydá na cestu do světa, aby poznala sama sebe. V hlavních rolích Julia Robertsová a Javier Bardem. Film bude promítán v digitální kvalitě.

Kino Jas Tanvald: 17. listopadu Ďábel, 19.00. Americký horor. Pět lidí v pasti. A bude hůř. Jeden z nich je totiž… Film produkoval M. Night Shyamalan (Šestý smysl, Vyvolený). Film bude promítán v digitální kvalitě.

Kino Alfa Desná: 16. listopadu Shrek – zvonec a konec, 15.00 a 17.00. Když si podáte nebezpečnou dračici, zachráníte krásnou princeznu a tchýnino království, co dalšího ještě můžete dokázat? Ke vstupence překvapení v podobě losování o figurku Shreka…